EKSPRESOWY WYBÓR SUKNI ŚLUBNEJ W 3 KROKACH

Wesela ruszyły! Na tę wiadomość już od kilku miesięcy czekała cała branża ślubna, ale przede wszystkim Pary Młode, które zmuszone zostały do zaprzestania ślubnych przygotowań.

Informacja o możliwości organizacji wesel spowodowała, że nasz salonowy telefon wprost nie przestawał dzwonić. Bardzo cieszy nas fakt, że to właśnie w ręce konsultantek salonu Cloo chcecie powierzyć swoje ślubne stylizacje.

Naszym krótkim poradnikiem chcemy pomóc wam w wyborze sukni, który z uwagi na długi czas zawieszenia wielu z Was wydaje się dość trudny.
Jak w krótkim czasie wybrać wymarzoną suknię i nie zwariować?

Oto kilka opcji.

Nie zniechęcaj się!

To pierwsza i chyba najważniejsza porada, którą chcemy się z Wami podzielić już na samym początku. Niejednokrotnie zdarza się, że podczas rozmów z naszymi konsultantkami zgłaszacie swoje obawy, czy wybór sukni ślubnej w krótkim czasie jest w ogóle możliwy. Wiele salonów bowiem nie podejmuje się tego typu realizacji, a czas oczekiwania na suknię 6-8 miesięcy jest nieprzekraczalny. Ale nie u nas! Jeśli w poprzednio odwiedzonych salonach otrzymałaś odmowę- nie zniechęcaj się, zapraszamy Cię do Cloo.

Mamy szeroki wachlarz możliwości, który umożliwi Ci wybór wymarzonej sukni ślubnej bez względu na zegar tykający za plecami.

Przykładowe suknie:

Rozważ różne opcje

W naszym salonie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie Panny Młodej i nie dopuszczamy do sytuacji, aby którakolwiek z naszych potencjalnych #cloobrides opuściła salon bez sukni.

Decydując się na wybór sukni ślubnej na kilka tygodni przed ślubem, możesz zdecydować się na kilka wariantów.

  • rush delivery-czyli dostawa sukni w przyspieszonym tempie. Nie każdy model posiada taką opcję, jednakże większość producentów, za dodatkową opłatą podejmuje się realizacji zamówień w przyspieszonym trybie. Pamiętaj także, żeby liczyć się z tym, że dopasowanie krawieckie będzie w tej opcji wykonane na kilka dni przed ślubem. Ale to właśnie w Cloo nie ma sytuacji bez wyjścia i rzeczy niemożliwych! Jeśli więc zakochałaś się w jednej naszych sukien, lepiej nie zwlekaj z decyzją i czym prędzej zamawiaj swój wymarzony model sukni.
  • wybór modelu ekspozycyjnego – to zawsze świetna opcja z kilku prostych powodów. Po pierwsze, modele ekspozycyjne dostępne są od ręki. Są to fabrycznie nowe egzemplarze, które przez jakiś czas służyły Pannom Młodym do przymiarek w salonie. Zdarza się, że dany model w salonie jest zaledwie od kilku tygodni, a Ty już możesz nabyć go z naszej
    ekspozycji. Po drugie, modele w opcji sample sale w większości zakupić możesz z atrakcyjnym rabatem. To dodatkowy atut Cloo, świadczący o tym, że mamy suknie dopasowane do niemalże każdego budżetu. Suknia ekspozycyjna po zakupie jest czyszczona i dopasowywana w taki sam sposób jak wtedy, gdy zdecydowałabyś się na zamówienie sukni od producenta. Rabat sięgający do 70% i suknie do kwoty 3.000zł brzmią kusząco, prawda? 🙂
  • projekt indywidualny – stanowi świetny wybór dla tych Panien Młodych, które pomimo przymierzenia kilkunastu modeli w różnych salonach nadal nie odnalazły swojej wymarzonej kreacji. Jeśli w mierzonych sukniach podobają ci się pojedyncze elementy, ale żadna z nich nie zachwyciła Cię w całości, projekt indywidualny jest właśnie dla Ciebie. Dzięki doświadczeniu krawieckiemu, a także twórczej projektantce Karolinie Lankocz w Cloo odnajdziesz to, czego szukasz. Proponujemy Ci kameralne spotkanie bezpośrednio z naszą projektantką, podczas którego omówicie wszelkie szczegóły i detale, wybierzecie tkaniny i ustalicie cenę. Następnie otrzymasz projekt swojej wyśnionej sukni i gdy tylko powiesz magiczne “TAK”, reszta pozostanie w naszych rękach. Dzięki tej opcji twoja suknia będzie naprawdę wyjątkowa i niepowtarzalna.

Kilka propozycji projektów indywidualnych

Przygotuj się do spotkania

W salonie przedstawimy Ci wszystkie możliwe opcje i warianty, wysłuchamy Twoich potrzeb i marzeń. Jednak aby całe spotkanie przebiegło jeszcze sprawniej i abyśmy mogły w pełni poznać Twoje oczekiwania-przygotuj się do spotkania z nami. Przeglądnięcie naszej strony i zapoznanie się z dostępnymi modelami z pewnością będzie miłym preludium do zapoznania się z naszym asortymentem, z kolei wypełnienie krótkiej ankiety, dostępnej na stronie, da naszym stylistkom obraz twoich oczekiwań. Dzięki temu w pełni wykorzystamy czas Twojej wizyty w salonie i będzie nam znacznie łatwiej pomóc Ci znaleźć tę jedyną.