PIERWSZA RELACJA LIVE SALONU SUKIEN ŚLUBNYCH CLOO KATOWICE

Ubiegły tydzień upłynął nam pod znakiem pierwszej, premierowej relacji live na naszym Instagramie @cloo_suknie_slubne.
Z uwagi na fakt, iż zamawianie sukien, czas oczekiwania oraz wygląd poszczególnych modeli stale was interesuje, postanowiłyśmy podsumować wszystkie pytania, które regularnie do nas spływają i na żywo odpowiedzieć Wam na wszystkie nurtujące kwestie.
Tym milej nam, że live spotkał się z tak ciepłym odbiorem oraz, że tak licznie w nim uczestniczyłyście.

Nasze stylistki odpowiedziały między innymi na pytania, czy na spotkania do salonu trzeba się umawiać, jak wygląda wybór sukni, jakie posiadamy rozmiary oraz na czym polega zakup sukni ekspozycyjnej.

Ta ostatnia kwestia zainteresowała Was szczególnie, bowiem od stycznia 2021 w salonie trwa wielka wyprzedaż modeli ekspozycyjnych SAMPLE SALE, podczas której wybrane suknie z tzw. „wieszaka” możecie kupić z rabatem 50%-70%. To niebywała okazja, aby zakupić wymarzoną suknię ślubną w świetnej cenie. Oferta modeli wyprzedażowych jest stale aktualizowana, zatem jeśli jeszcze nie wybrałyście tej jedynej – dla każdej z Was znajdziemy wymarzoną suknię z oferty sample sale wystarczy umówić się do salonu. Reszta w naszych rękach.

Kolejnym punktem naszej relacji live, który zdecydowanie cieszył się największym powodzeniem była prezentacja sukien ślubnych 2021 oraz nowości 2022. Nasze konsultantki zaprezentowały Wam bestsellerowe modele m.in. królewską Pollardi 3198, zjawiskową, koronkową rybkę Pollardi 1207 czy gładką i klasyczną suknię z kolekcji Stella York 6758.

Spora część z Was zainteresowana była także trendami na sezon 2022, dzięki temu podczas relacji zaprezentowana została miedzy innymi suknia ślubna All Who Wander Jaden. Ten niesamowity model w stylu sexy boho już od pierwszego dnia w salonie spotkał się z Waszym pozytywnym odbiorem, a kilka Panien Młodych powiedziało już „tak” tej nieprzeciętnej sukni ślubnej.

Pytania do relacji live zbierałyśmy kilka dni wcześniej na naszym profilu na instagramie, to właśnie tam w wiele z was pytało o nonszalancką i nowoczesną suknię ślubną Pollardi 3214. Ta asymetryczna, gładka suknia ślubna to jedna z najbardziej ciekawych i nietuzinkowych sukien sezonu 2021 w salonie Cloo.

Dla fanek stylu glamour przygotowałyśmy między innymi błyszczącą, kryształową suknię ślubną Pollardi 3205 oraz naszego asa w rękawie – model 3209 Gloss. Ta brokatowa suknia ślubna nie przestaje zachwycać zarówno nas jak i Was, z czego niemiernie się cieszymy.

Dla Panien Młodych, którym nie udało się obejrzeć relacji na żywo mamy doskonałą wiadomość. Live został zapisany na naszej instagramowej tablicy @cloo_suknie_slubne. Zachęcamy do obejrzenia i komentowania.

Dzięki tak ciepłemu przyjęciu przez Panny Młode zobowiązujemy się do kontynowania relacji live cyklicznie na naszych mediach społecznościowych. Zatem bądźcie czujne i do zobaczenia już wkrótce.