PROMOCJA WALENTYNKOWA NA SUKNIE ŚLUBNE W SALONIE CLOO

Musicie przyznać, że Walentynki to niezwykłe święto. Miłość, uśmiechy na twarzach, wzajemna czułość i ciepło z pewnością udzielą się każdej przyszłej Pannie Młodej. Dlatego w salonie Cloo tak wyjątkowe okazje pragniemy celebrować dłużej niż tylko przez jeden dzień w roku. To właśnie z tej okazji organizujemy walentynkową promocję, która trwać będzie przez cały, okrągły tydzień.

-500zł na każdą zamawianą suknię ślubną to doskonała oferta, a zarazem cudowny prezent od zespołu Cloo dla każdej przyszłej Panny Młodej. Tylko w dniach 08.02-15.02 będziecie mogły zamówić dowolnie wybraną suknię ślubną z tak atrakcyjnym rabatem.

Australijskie suknie ślubne Stella York, All Who Wander, szlachetne, błyszczące modele marki Pollardi, polskie, klasyczne suknie Herm’s Bridal i wiele, wiele więcej, czekają właśnie na Was!

Ale to nie wszystko! Ponieważ sporo Panien Młodych czuje już na plecach presję mijającego czasu i potrzebuje sukni w znacznie krótszym czasie niż 6 miesięcy (konieczne do zrealizowania zamówienia), poszerzamy ofertę sukien ekspozycyjnych objętych wyprzedażą sample sale.

Już w najbliższych dniach na naszych mediach społecznościowych będziecie mogły zobaczyć kolejne nowości, które od teraz objęte są rabatami 50%- 70% za model pokazowy z tzw. wieszaka. Taka suknia jest wtedy dostępna dla Was od ręki i w naszym magazynie, odświeżona czeka na korektę krawiecką oraz Twój najważniejszy dzień.

Zatem niezależnie od czego, czy w sferze Waszych marzeń jest nowa, zamawiana suknia ślubna, czy też planujecie zakup sukni ekspozycyjnej i zależy Wam na atrakcyjnej cenieWalentynkowy tydzień w Cloo to idealny czas na wybór tej jedynej.

Drogie Panny Młode 2022, jeśli któraś z naszych tegorocznych sukien zwróciła Waszą szczególną uwagę, marzycie o niej i śnicie po nocach – nie zwlekajcie. Aktualne suknie ślubne nie będą powtarzane w przyszłym sezonie! Dlatego już spora część z Was wybrała swoje „jedyne” na przyszłoroczne śluby.

Walentynkowa aura w Cloo trwać będzie od 08.02 do 15.02 macie zatem jeszcze szansę zapisać się na spotkania z naszymi stylistkami, które z pewnością pomogą urzeczywistnić Wasze marzenia.

Dodatkowo do każdej zakupionej sukni ślubnej otrzymacie od naszego zespołu drobny upominek, który umili Wam nie tylko Walentynkowy dzień.

Przyjdź, zobacz, zakochaj się…