Salon sukien ślubnych Cloo

Historia naszego salonu zaczęła się w 2011 roku w Mikołowie, gdzie powstał nasz pierwszy salon pod nazwą M&N Bridal. Przez 3 lata pomagaliśmy Pannom Młodym przygotować się do tego najważniejszego w ich życiu dnia – dnia ślubu. Kiedy w roku 2013 podjęliśmy współpracę z jedną z najlepszych na świecie firm ślubnych Pronovias Fashion Group, postanowiliśmy otworzyć nasz drugi salon, tym razem w Katowicach. Wraz ze wzrostem ilości klientek, a także z wprowadzaniem coraz bardziej prestiżowych marek postanowiliśmy zadbać o większy komfort przymiarek i zaczęlismy szukać większej przestrzeni. Wraz ze zmianą miejsca, zmieniliśmy nazwę salonu na Cloo – krótką, łatwą do zapamiętania oraz nowoczesną, jak nasz nowy salon.

Cloo to miejsce, w którym Twoje wyobrażenia o idealnej sukni ślubnej staną się rzeczywistością. W naszym salonie w Katowicach odnajdziesz przepiękne suknie najlepszych projektantów – Atelier Pronovias, Pronovias, White One, Aire Barcelona, Avenue Diagonal oraz Ronald Joyce, a nasi ślubni styliści pomogą wybrać tę, która najlepiej podkreśli Twoją urodę i charakter. Nasze konsultantki krok po kroku pomogą Ci przejść przez cały proces wyboru i dopasowywania Tej Jedynej: sukni, w której będziesz wyglądać pięknie i niepowtarzalnie, która będzie płynęła po ślubnym kobiercu razem z Tobą, która przy każdym obrocie obróci się razem z Tobą, która podkreśli Twoje zalety, która zawsze – nawet po kilku godzinach wesela – będzie trzymała swój fason. Stylistki Cloo dobiorą razem z Tobą welon lub stroik czy biżuterię. Wychodząc z naszego salonu, będziesz miała pewność: to ta jedyna, to moja Suknia Ślubna, bo to będzie Mój Dzień. To dzieki profesjonalnej obsłudze i wyczuciu smaku, salon Cloo (poprzednio M&N Bridal) wygrał plebiscyt Trendsetters 2014 w kategorii „Salon Sukien Ślubych”, organizowany przez prestiżowy portal ślubny Bridelle.

Na tym właśnie polega magia świata Cloo.

Każdy dzien jest dla nas nowym wyzwaniem oraz źródłem inspiracji. Czekamy na Ciebie w naszym salonie w Katowicach, aby móc służyć Ci radą i pomocą.

Przyjdź, zobacz, zakochaj się…