SESJA ZDJĘCIOWA W SALONIE CLOO Z UDZIAŁEM MISS POLSKI 2019 MAGDALENĄ KASIBORSKĄ

Suknie ślubne 2023 są przepiękne. Bardzo nas cieszy, że wybór modeli na nadchodzący sezon jest tak duży, ale przede wszystkim, ze suknie te są tak różnorodne. Każda z marek, z którą mamy przyjemność współpracować, jak co sezon zagwarantowała nam materiały przedstawiające na zdjęciach
czy filmach swoje suknie ślubne. Jednak katalogowe zdjęcia nie zawsze w pełni oddają urok sukien.

Same zapewne wiecie, że zdjęcia różnych produktów w internecie mogą odbiegać od tego, co zobaczycie na żywo. Nie inaczej jest w przypadku sukien ślubnych. To bardzo trudne, aby na katalogowych, często studyjnych zdjęciach oddać blask sukien, kolorystykę, czy w pełni zwrócić uwagę na zdobienia.

Dlatego wychodząc naprzeciw naszym Pannom Młodym postanowiłyśmy zrealizować w naszym salonie wyjątkową sesję. Do udziału w niej zaprosiłyśmy najpiękniejszą polkę 2019 – Magdalenę Kasiborską, która specjalnie dla was zaprezentowała wybrane modele z kolekcji Cloo 2023. Jest nam niezmiernie miło, że Magda przyjęła nasze zaproszenie tym milej było nam z nią współpracować.
Efekty sesji będziecie mogły na bieżąco oglądać na naszych mediach społecznościowych.

Magda zmierzyła między innymi suknie z najnowszej kolekcji Cloo x Anna Sposa. Kolekcja ta, to nasze wspólne dzieło i efekt kilkumiesięcznej pracy. Znana na całym świecie i uwielbiana przez Panny Młode marka Anna Sposa już od kilku lat gości w naszym salonie. Cenicie ją za nietypowe kroje, suknie tworzone w oparciu o najnowsze trendy i nowoczesne rozwiązania, jakich na próżno szukać wśród innych sukien. Anna Sposa to suknie dla pewnej siebie i nowoczesnej Panny Młodej, która nie boi się modnych rozwiązań.

Z wielkim entuzjazmem więc przyjęłyśmy propozycję marki, stworzenia swojej autorskiej kolekcji. Suknie, które już od kilku miesięcy goszczą w salonie pokochałyście z wzajemnością w kilka chwil. Kultowe już suknie Naomi, Helle, Alexa czy Flo wyróżniają się nowoczesnymi zdobieniami 3D,wszechobecnym błyskiem, zamiłowaniem do stylistyki glamour i piękną, szlachetną kolorystyką. Projektując dla was suknie 2023 miałyśmy na uwadze przede wszystkim fakt, iż nasz salon odwiedzają modne, stylowe Panny Młode, które poszukują sukien, jakich nigdy dotąd nie widziały, inspirują się światowymi trendami, a ich wymarzone kreacje ślubne to często projekty największych domów mody ślubnej. Chciałyśmy stworzyć więc suknie, które nie tylko zachwycą, ale również wyróżnią Panny Młode Cloo na tle innych.

Napawa nas dumą, że nasze autorskie modele zaprezentowała dla was właśnie Magdalena Kasiborska. Zapraszamy więc do salonu na przymiarki te z was, które nie miały jeszcze możliwości zobaczenia i przymierzenia naszych najnowszych sukien. Przekonacie się wtedy na żywo, że suknie Cloo x Anna Sposa to doskonale przemyślane i zaprojektowane fasony, w których poczujecie, że „to jest właśnie to”!