ŚLUB 2023, KIEDY WYBRAĆ SIĘ NA POSZUKIWANIA SUKNI?

Od początku nowego, 2022 roku odbieramy od Was telefony raz wiadomości z zapytaniem, kiedy najlepiej wybrać się na poszukiwania sukni ślubnej, przy planowaniu przyjęcia weselnego na rok 2023. Jaki czas potrzebny jest na zamówienie sukni i jak podejść do sprawy.
Tak naprawdę, mając jeszcze poro czasu i kilkanaście miesięcy w zanadrzu można dobrze przygotować się do tematu wyboru sukni ślubnej. Nasz salon umożliwia 3 opcje:

Wybór sukni ślubnej na rok przed ślubem

Na rok przed planowaną datą ślubu można skorzystać w salonie z darmowych przymiarek. Z przyjemnością wprowadzimy Cię do naszej bajki, zmierzymy z Tobą równe fasony i wspólnie przejdziemy drogę do wyboru idealnej sukni ślubnej.

Dlaczego rok? Mając na uwadze zmienność trendów oraz aktualne kolekcje jest to optymalny czas na wybór. Średni czas oczekiwania na niektóre modele wynosi 6-8 miesięcy, do tego należy doliczyć jeszcze około 1-2 miesiące na dopasowanie krawieckie. Jeśli chcesz, aby całość przygotowań odbywała się w spokojnej i bardzo swobodnej atmosferze, nie przeciągaj i nie odkładaj wyboru na później.

Dlaczego nie wcześniej? Jeśli wybierzesz się na poszukiwania sukni dużo wcześniej, bez zamiaru jej zakupu kolekcja dostępnych modeli w salonie może się zmienić nawet dwukrotnie. Możesz zakochać się w sukni, a chcąc kupić ją na przykład dopiero za rok, będzie ona niedostępna. Tym samym sprawisz sobie tylko niepotrzebnym zawód.

Po drugie, z opcji bezpłatnej konsultacji możesz u nas skorzystać tylko 2 razy, szkoda więc tracić swoją szansę i mierzyć suknie, których docelowo i tak nie będziesz chciała kupić, wiedząc, że do ślubu jeszcze tyle czasu.

Konsultacja stylistyczna

To opcja dla Panien Młodych, które nie mogą się już doczekać magicznego momentu wyboru sukni ślubnej! Jeśli do twojej daty ślubu zostało więcej czasu niż wspomniany wyżej rok także możesz odwiedzić Cloo i skorzystać z opcji odpłatnej usługi stylizacyjnej. Dzięki takiej konsultacji zmierzysz suknie w różnych fasonach, konsultantka poświęci ci pełną godzinę, abyś na spokojnie mogła zobaczyć i ocenić, w czym wyglądasz najlepiej. Dzięki temu oglądając później suknie ślubnej lub różne inspiracje będziesz potrafiła bez zawahania ocenić, jaka suknia może być dla ciebie idealna.

Konsultacja stylistyczna to też świetna opcja dla zagranicznych Panien Młodych. Dzięki temu, jeśli nie odwiedzacie kraju zbyt często, a to właśnie w Polsce chcecie zakupić suknię, nie będziecie musiały odwiedzać kilku salonów i w pośpiechu dokonywać wyboru. Podczas usługi stylizacyjnej na spokojnie zapoznacie się z dostępnymi fasonami, a później odwiedzając nas nawet na 6 miesięcy przed ślubem bez trudu wybierzecie i zamówicie swoją suknię.

Sample sale time – wyprzedaż

To opcja dla Panien Młodych, które dobrze planują swój budżet, marzą o markowej kreacji, ale nie chcą płacić pełnej kwoty i czekają na dobrą okazję do zakupu sukni. Sale time to wyjątkowy czas w ciągu roku, kiedy sprzedajemy modele salonowe ze zniżką sięgającą nawet 80%. Zakup sukni ekspozycyjnej pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy, które będziesz mogła przeznaczyć na coś zupełnie innego.

Salonowe suknie to te, które służyły Pannom Młodym do przymiarek w salonie, nie są to więc suknie komisowe ani używane. W salonie macie możliwość ich odświeżenia oraz dopasowania. Zatem jeśli zakochacie się w danej sukni i boicie się, że w przyszłym roku będzie ona już niedostępna, warto kupić ją w ofercie wyprzedażowej. Suknia spokojnie poczeka na was w naszym magazynie, a przed ślubem zajmiemy się jej dopasowaniem.

Kolejną opcją jest zakup sukni w ofercie sample sale bez dopasowania w salonie. Często w naszych modelach zakochują się Panny Młode z drugiego końca Polski, którym nie do końca po drodze jest przyjazd na przymiarki. Kupując suknię salonową, zawsze masz prawo dokonania poprawek w innym, zaprzyjaźnionym punkcie krawieckim, bliżej twojego adresu zamieszkania.

Drogie Panny Młode, jeśli Wasz ślub przypada na sezon 2023 przede wszystkim gratulujemy i zapraszamy do naszego magicznego świata! Przed Wami jeden z piękniejszych i najbardziej emocjonujących momentów w życiu, a my zrobimy wszystko, abyście zapamiętały go na długo. Możecie śledzić naszą stronę oraz nowości na mediach społecznościowych, a gdy nadejdzie odpowiedni dla Was moment, zapraszamy po wybór najważniejszej kreacji.

Suknie ślubne Cloo spełniają marzenia!