Suknie ślubne boho ALL WHO WANDER 2021 – z myślą o eterycznych i nowoczesnych Pannach Młodych

Jeśli nie przekonują Was tradycyjne księżniczki, suknie w stylu glamour oraz te inspirowane klimatem elegance – australijska kolekcja sukien ślubnych All Who Wander jest właśnie dla Was! Te nieprzeciętne kreacje, tworzone są przez prawdziwą wizjonerkę i pasjonatkę mody ślubnej Martine Harris, stojącą za uznanymi na całym świecie sukniami ślubnymi Essense of Australia, Martina Liana czy Stella York. Suknie All Who Wander w duchu #FreeSpirit to nowoczesna odpowiedź na obecne w modzie ślubnej już od kilku sezonów boho.

All Who Wander to nietuzinkowe suknie tworzone z myślą o niezależnych Pannach Młodych z artystyczną duszą. W kolekcji dominują motywy botaniczne, egzotyczne wzory i rustykalne detale, a także liczne elementy geometryczne tworzone ze szlachetnych, bawełnianych koronek, którym nie sposób odmówić wyjątkowości.
Australijski dom mody ślubnej Essense of Australia tworząc kolekcję All Who Wander, inspirował się przede wszystkim kobietami, które cenią sobie oryginalność i swobodę jednocześnie.


Eteryczne, dopasowane suknie Adley, Emery czy Lana to nie tylko perfekcyjnie podkreślające sylwetkę kreacje, lecz prawdziwe dzieła sztuki w stylu bohemian. Dzięki licznym detalom w postaci frędzli, hipisowskich rękawów czy nonszalanckich trenów osiągniesz upragniony, rustykalny charakter z zachowaniem szyku właściwego Pannie Młodej.

Swoboda wyjątkowych modeli Joey, czy Raine to kwintesencja stylu boho. Te lekkie niczym piórko suknie zachwycają nietuzinkowymi zdobieniami stanowiącymi imitację płatków kwiatów. Zalotność tych wyjątkowych modeli, a także klasa szlachetnych detali doskonale wpisują się w romantyczny klimat All Who Wander.

Wachlarz możliwości stylu boho jest naprawdę ogromny! Wystarczy spojrzeć na suknię Rowen. Połączenie dopasowanej sukni, marokańskich elementów koronkowych, piór na spódnicy oraz dopinanych rękawków z frędzlami. W All Who Wander mariaż detali jest wprost idealny.

Odkryj artystyczną kolekcję sukien ślubnych zaprojektowanych z dbałością o najmniejsze detale, które potrafią dodać magii temu wyjątkowemu dniu, a także idealnie wpasowują się w klimatyczny nurt whimsical . Stwórz niezapomniany, jedyny w swoim rodzaju ślubny look, o którym zawsze marzyłaś.
Eklektyczne suknie All Who Wander z domu modu Essense of Australia to idealne połączenie wygody, nonszalancji, a nawet stylistyki retro z elementami vintage.

Wyrusz w najważniejszą podróż swojego życia w urzekającej sukni ślubnej boho od All Who Wander.

Ewelina Pazdyga