SUKNIE ŚLUBNE LAST MINUTE

Kochane Panny Młode, ponieważ dobrze wiemy, iż ostatni czas nie jest dla Was najłatwiejszy, a z uwagi na panującą sytuację część z was nie wybrała jeszcze swojej idealnej sukni ślubnej-mamy dla Was doskonałą propozycję. Suknie ślubne last minute to oferta, którą kierujemy głównie do tych z was, których termin ślubu zbliża się niebłaganie (wiosenne i letnie śluby 2021).

Zamówienie nowej sukni ślubnej od zagranicznego producenta wiąże się z czasem oczekiwana do nawet 6. miesięcy. Mimo faktu, iż dzięki ich uprzejmości i przychylności, w szczególnych wypadkach jesteśmy także w stanie sprowadzić Wasze kreacje w nawet 2-3 to bywa i tak, że czas ten jest niewystarczający.

Czym zatem jest zakup sukni last minute? To nic innego jak wybór sukni ślubnej, dostępnej od ręki z ekspozycji naszego salonu. Dzięki takiej opcji jeszcze tego samego dnia możecie wyjść od nas z suknią swoich marzeń.

Oczywiście, jeśli tylko suknia wymagała będzie poprawek krawieckich, skrócenia czy dopasowania-nasz zespół stanie na wysokości zadania.

Suknie ekspozycyjne to w większości modele w rozmiarze 38. Taką suknię możemy również poszerzyć lub zwęzić do waszych wymiarów. W asortymencie Cloo znajdziecie także kilka modeli w rozmiarze 34, a także modele w opcji plus size. Ogranicza nas zatem tylko wyobraźnia.

Dodatkowym atutem jest fakt, iż suknię z ekspozycji nabyć można z atrakcyjnym rabatem w zależności od modelu oraz rocznika sukni.
A czego ciekawego możecie spodziewać się po naszych sukniach? Same zobaczcie!

Oszałamiające księżniczki

Na swoje szczęśliwe wybranki czekają między innymi: połyskująca transparentnymi cekinami suknia ślubna Faris marki Dominiss, gorsetowa, brzoskwiniowa suknia Paige tej samej marki, australijskie bestsellery Stella York 6581, 6692 czy 6886.

Kobiece rybki

Dla zwolenniczek podkreślania atutów sylwetki i eksponowania walorów przygotowałyśmy następujące suknie: kryształowa syrenka z długimi rękawami Numis marki As Group, zjawiskowa i nietuzinkowa suknia 1178 Pollardi, hitowa cekinowa piękność model 3174 Pollardi.

Tiulowe cudowności

Lekkie, dziewczęce suknie ślubne wciąż pozostają w modzie. Jeśli Takich właśnie szukacie, mamy dla was: romantyczny model Dujail marki Herm’s, uroczą, pudrową suknię ślubną Menha z krótkimi rękawkami marki As Group czy koronkowy, niebanalny model All Who Wander Sage.

Pośród sukien dostępnych w opcji last minute, których nie sposób wszystkich wymienić znajdują się także gładkie suknie ślubne, muślinowe suknie ślubne, suknie z długimi rękawami, błyszczące modele z brokatem oraz wiele, wiele więcej.

Jeśli poszukujecie swojej wymarzonej sukni, a wizja upływającego czasu przyprawia Was o prawdziwy zawrót głowy zapraszamy do Cloo. Tu znikną wszystkie rozterki, a spełnią się nawet najskrytsze marzenia. Pomożemy znaleźć Ci idealną suknię ślubną na wiosenny lub letni ślub tego roku!

Zobacz naszą ofertę na stronie internetowej i gdy tylko poczujesz szybsze bicie serca i chemię do którejś z sukien-czym prędzej zarezerwuj termin wizyty.