Współpraca

Cloo to nie miejsce gdzie sprzedajemy suknie ślubne. Cloo to zgrany zespół młodych, pełnych pasji i zaangażowania ludzi, którzy nie potrafią usiedzieć na miejscu. Nasza kreatywność pozwala nam stale się rozwijać i tworzyć nową jakość w branży ślubnej.

Kilka lat obecności na lokalnym rynku sukien ślubnych przyniosło nam spory zasób doświadczeń i kontaktów. Organizowaliśmy w naszym salonie eventy promocyjne, braliśmy udział w targach i pokazach. Jesteśmy w stanie koordynować organizacje różnego rodzaju imprez, w których moglibyśmy podzielić się naszą znajomością tematyki ślubnej. Możemy pomóc fotografom w organizacji profesjonalnych sesji, restauracjom i domom weselnym w przygotowaniu dni otwartych i lokalnych targów ślubnych, wzajemnie promować zespoły muzyczne, dekoratorów, cukiernie, wypożyczalnie samochodów itp. Chcemy móc zaprezentować klientkom naszego salonu pełne spektrum usług koniecznych do organizacji wyjątkowego przyjęcia weselnego, świadczonych przez profesjonalistów najwyższej klasy, za których jakość pracy będziemy mogli ręczyć naszą cenioną marką. Salon CLOO zaprasza do współpracy prawdziwych zawodowców!

Wszystkie zainteresowane współpracą z nami, firmy z branży ślubnej zachęcamy do kontaktu z naszym działem marketingu pod adresem mailowym : marketing@cloo.pl

Współpracowali z nami między innymi:

sebastian-krawczyk-logo-3

www.skrec.com.pl

dariusz-rok-logo-mail

www.dariuszrok.com

logo-lawendowa-weranda

www.lawendowaweranda.tumblr.com

a także takie marki jak: Swarovski, Sephora, Clarins, Express Beauty Bar i wiele innych.