Wybór sukni ślubnej

 1. 1_umow_sieUMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
  Umówić spotkanie w naszym salonie możesz na wiele sposobów: osobiście, telefonicznie pod nr tel. 662 446 156, mailowo katowice@cloo.pl lub przez nasz formularz kontaktowy (link do formularza).
  Termin najlepiej ustalić na minimum 1 tydzień przed planowaną wizytą. Sobota jest dniem otwartym w naszym salonie. Nie prowadzimy na ten dzień zapisów. Jeżeli masz ochotę przyjść i przymierzyć suknie, to zapraszamy. Przymiarka odbędzie się jak tylko, któraś z konsultantek będzie wolna.
  Z szacunku dla naszych klientek bardzo prosimy o punktualność, a w sytuacji kiedy nie możesz do nas dotrzeć, powiadom nas o tym wcześniej.


 2. 2_zarezerwuj_czasZAREZERWUJ SOBIE CZAS
  Zwykle wizyta w naszym salonie trwa ok. 60 minut. W zależności od sytuacji czas ten może ulec skróceniu lub wydłużeniu. W ciągu tej godziny masz do swojej dyspozycji stylistkę ślubną, która pomoże Ci przymierzyć suknię, dobrać idealny fason, kolor a także niezbędne dodatki. Stworzy specjalnie dla Ciebie odpowiednią stylizację, w której prezentować i czuć się będziesz najlepiej.


 3. 3_zaplanuj_budzetZAPLANUJ SWÓJ BUDŻET
  Przemyśl dokładnie ile chciałabyś przeznaczyć na suknię oraz dodatki. Ważne jest dla nas, aby poznać planowany budżet na suknię ze względu na rozpiętość cenową w naszym salonie (od 2 tys. do 10 tys.) oraz mnogość modeli w ofercie (ok. 200 sukien). Poznanie Twoich oczekiwań pozwoli nam odnaleźć Twoją wymarzoną suknię w Cloo.


 4. 4_zakup_sukniZAKUP SUKNI
  Jeżeli odnajdziesz swoją suknię marzeń w Cloo podpisujesz z nami umowę, a my w Twoim imieniu składamy zamówienie na wybrany przez Ciebie model. Przy podpisaniu umowy zbieramy Twoje dokładne wymiary , żeby optymalnie dopasować rozmiar sukni lub w przypadku szycia na miarę wysłać wymiary do projektanta.
  Wraz z podpisaniem umowy salon pobiera zadatek w wysokości 50% wartości umowy. Drugą część zadatku dopłacasz w momencie gdy suknia zostaje dostarczona do salonu, najczęściej w dniu I przymiarki.
  Czas realizacji zamówienia to ok 6-8 miesięcy w zależności od modelu oraz marki wybranej przez Ciebie sukni, dlatego ważne jest aby poszukiwania wymarzonej sukni zacząć odpowiednio wcześniej.


 5. 5_dodatkowe_pytaniaDODATKOWE PYTANIA
  Jeżeli po podpisaniu umowy pojawią się jakieś dodatkowe pytania, zawsze możesz do nas zadzwonić, a my posłużymy Ci radą i pomocą. Mamy partnerów w różnych dziedzinach ślubnych, więc nasza pomoc nie ogranicza się tylko do sukni ślubnej i dodatków.
  PAMIĘTAJ, że jesteśmy tu dla Ciebie i w miarę możliwości możemy zadbać o każdy szczegół Twojego wyjątkowego dnia.


 6. 6_odbior_sukniPRZYMIARKI I ODBIÓR SUKNI ŚLUBNEJ
  W momencie kiedy Twoja suknia znajdzie się u nas w salonie, telefonicznie umówimy się na konkretny termin przymiarki krawieckiej. Najczęściej odbywa się ona na ok. 1 miesiąc przed ślubem, natomiast termin ten może się skrócić bądź wydłużyć w zależności od tego kiedy suknia została zamówiona.
  Standardowe dopasowanie sukni do figury oraz jej skrócenie jest wliczone w cenę sukni, natomiast dodatkowe przeróbki wynikające z Twojego życzenia są odpłatne.
  Odbiór dopasowanej sukni (już po przymiarkach krawieckich) następuje najczęściej na ok. 7-14 dni przed ślubem.