1, 2, 3… wyprzedaż! Największa promocja sample sale w historii salonu Cloo

Drogie Panny Młode, mamy dla Was wspaniałą wiadomość i okazję, jakiej jeszcze nie było. Już od piątku 14 stycznia organizujemy w Cloo największą w historii wyprzedaż modeli ekspozycyjnych, czyli sample sale!

Na czym polega wyprzedaż?

Okazja jakiej jeszcze nie było będzie naprawdę fascynująca. Przygotowałyśmy dla Was suknie ślubne w trzech kategoriach cynowych. Będziecie mogły kupić nasze salonowe egzemplarze za 1000zł, 2000zł lub 3000zł. To nie żarty.

Bestsellerowe suknie, nawet te z aktualnej kolekcji 2022 kupicie z rabatem, który sięgać będzie nawet 80%. Takiej wyprzedaży nie zorganizował jeszcze żaden salon na śląsku!

Wszystko po to, abyście niezależnie od budżetu mogły kupić u nas suknię swoich marzeń i cieszyć się nią, wspominając dzień ślubu, przez długie lata.

Jak wspomniałyśmy wcześniej, wyprzedaż startuje już 14 stycznia, każdą suknię mamy wyłącznie w pojedynczym egzemplarzu, zatem jak głosi znana i popularna maksyma: kto pierwszy ten lepszy!

Dla kogo sample sale?

Wyprzedaż kierowana jest głownie do Panien Młodych 2022, które jeszcze nie znalazły idealnej sukni lub z różnych względów nie zdecydowały się na jej zakup. Dostępne od ręki modele “z wieszaka” to także świetna okazja dla wszystkich tych, których przedślubny zegar bije nieubłaganie, a zamówienie nowego, sprowadzanego modelu będzie zwyczajnie niemożliwe.

W jakim rozmiarze są salonowe suknie?

Warto wspomnieć, że salonowe suknie to egzemplarze w rozmiarach 36-38. Każdą suknię można dopasować w górę lub w dół o około jeden rozmiar, ale szczegóły najlepiej poznacie podczas bezpośrednich wizyt w salonie. Nasze stylistki, poza tym, że pomogą dobrać idealną suknię, to także rozwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Jakie suknie będzie można kupić?

Skoro formalności zostały powyżej pokrótce wyjaśnione, czas na najważniejszą informację: jakie modele objęte będą wyprzedażą? Jak napisałyśmy powyżej, poza kilkoma modelami, promocją objęta zostanie większość salonowego asortymentu. Przygotowałyśmy dla Was zjawiskowe rybki, oszałamiające księżniczki, sunie brokatowe oraz gładkie i minimalistyczne, a oto kilka z nich:

Suknie za 1000zł

W tej grupie cenowej znajdują się głownie suknie z minionych kolekcji, nasze salonowe bestsellery, które doskonale leżą i przepięknie sprawdzają się na rozmaitych typach sylwetek.
Gładkie suknie ślubne takie jak: Randy Fenoli Addison, model Art. czy White One Onaga.

Koronkowe, romantyczne modele: White One Othenia, Pronovias Drail czy Herm’s Bridal Damanhur.

Za 1000zł kupić będzie można także salonowe modele z kolekcji Plus Size: Stella York 6391, 6718, 6833 i 6840.

Suknie za 2000zł

Ta grupa cenowa obfituje w modele z kolekcji 2021 oraz część sukien 2022. Wśród nich są m.in.:
Suknie ślubne Boho: All Who Wander Emery, As Group Ibris, Herm’s Brida Detroit, Modeca Lexington.


Uwodzicielskie księżniczki: Stella York 6886, 7077, Modeca Lora.

Suknie ślubne za 3000zł

To modele z aktualnej kolekcji, które w innych częściach Polski są absolutnie nie do zdobycia z ekspozycji, wśród nich są bestsellerowe modele Pollardi: 3209, 3174, 3205 czy 3265.

Suknie te w regularnej sprzedaży kosztują około 7000zł, tylko dzięki naszej wyprzedaży kupisz je w tak niewiarygodnie niskiej cenie.

eksCLOOzywna wyprzedaż już od 14.01.2022
Znajdź swoją suknię marzeń i ciesz się rewelacyjną ceną!