Cloo – Twój salon sukien ślubnych
w Katowicach

Profesjonalne konsultantki ślubne w salonie sukien ślubnych Cloo

Jesteśmy młodym, ambitnym i bardzo zaangażowanym w swoją pracę zespołem. Moda ślubna i praca z Pannami Młodymi to nasza wielka pasja. Uwielbiamy realizować ślubne marzenia i pomagać odnaleźć tę jedyną, wyjątkową, idealną suknię ślubną.

Nasz zespół specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie oraz pomocy w kompletowaniu perfekcyjnej stylizacji ślubnej.

Salon sukien ślubnych Cloo oferuje także serwis zakupionych u nas sukien ślubnych na najwyższym poziomie. Nie musisz się martwić o ewentualne poprawki. Wyjątkowo swobodna, przyjazna atmosfera w salonie i przestronny lokal pomagają w podjęciu dobrego wyboru na ten wyjątkowy dzień.

Poza tym projektujemy i szyjemy na miarę niepowtarzalne suknie ślubne. Możemy więc stworzyć idealną suknię dla Ciebie, na Twój wymiar i w Twoim stylu, opartą na Twoich marzeniach!

team2
team3

Twój salon sukien ślubnych

Znajdziesz u nas suknie ślubne od uznanych projektantów oraz polskich i światowych marek, takich jak: Pronovias, Stella York, Herm’s Bridal, Herve Paris, Atelier Pronovias, White One, Pollardi Fashion Group i wiele innych.

W ofercie posiadamy również zachwycające suknie ślubne plus size. Nasz salon sukien ślubnych w Katowicach dostosowuje się do stale zmieniającej się mody ślubnej, a nawet wyprzedza trendy, o czym świadczą nasze osiągnięcia i tytuły trendsettera. Znajdziesz u nas także piękne, zwiewne suknie ślubne w stylu boho.

Konsultantki w salonie sukien ślubnych Cloo pomogą Ci wybrać taką suknię, która będzie płynęła po ślubnym kobiercu razem z Tobą, która przy każdym obrocie obróci się razem z Tobą, która podkreśli Twoje zalety, która zawsze – nawet po kilku godzinach wesela – będzie trzymała swój fason. Nasze stylistki dobiorą razem z Tobą welon lub stroik oraz perfekcyjną biżuterię ślubną.

Zespół Cloo – profesjonalne stylistki i konsultantki ślubne

Wierzymy, że dzięki nam spełnisz swoje marzenia o idealnej sukni ślubnej.

To właśnie na tym polega magia świata Cloo. Każdy dzień jest dla nas nowym wyzwaniem oraz źródłem inspiracji.
Czekamy na Ciebie w naszym salonie sukien ślubnych w Katowicach, aby móc służyć Ci radą i pomocą.

Magda

MAGDALENA

Założycielka i właścicielka salonu Cloo. Ambitna, konkretna kobieta twardo stąpająca po ziemi.

Kieruje się pasją do mody, w szczególności do sukien ślubnych. Jest wyjątkowo kreatywna, co przenosi na swoją pracę - projektowanie i szycie sukni. Ma niezwykłe wyczucie modowych trendów. Uwielbia kreować unikalne stylizacje, więc zawsze podchodzi indywidualnie do Klientek. Prawdziwy wulkan energii, perfekcjonistka i realistka jednocześnie. Dużo wymaga od innych i jeszcze więcej od siebie. Każdy dzień jest dla niej nowym wyzwaniem i ciągle szuka nowych dróg rozwoju.

W życiu kieruje się ideą, że najpiękniejszym makijażem kobiety jest jej pasja. Prywatnie jest wielbicielką piłki nożnej, sportowych samochodów i kotów.

Ewelina

EWELINA

Stylistka ślubna, która od kilku lat z powodzeniem realizuje swoją pasję w pracy z Klientkami. Jako polonistka pracę słowem wprowadza również do swojego zawodu, pisząc teksty eksperckie i treści do mediów społecznościowych. Współpracowała ze światowej klasy hiszpańskimi i amerykańskimi domami mody ślubnej, jednak jej serce bije zdecydowanie najmocniej w kierunku australijskich sukien ślubnych.

W pracy kieruje się niezwykłym profesjonalizmem. Potrafi budować szczere relacje, dzięki czemu zdobywa zaufanie Klientek. Swoje Panny Młode  stylizuje z dbałością  o najmniejsze detale, przekazuje im także najnowsze inspiracje ze świata mody ślubnej, które poznaje uczestnicząc co roku w międzynarodowych targach ślubnych na terenie Europy.

Również prywatnie jest osobą, która w każdej sytuacji potrafi sobie zjednać ludzi. Sama jest „mamą” swojego sukcesu i… uroczego boston terriera o imieniu Gucci.

Basia

BARBARA

W salonie Cloo pełni funkcję krawcowej oraz konsultantki. Bardzo łatwo nawiązuje kontakt z Klientem. To kobieta zawsze pozytywna i zadowolona, niezwykły wulkan energii. Cechuje ją duża kreatywność i ciepła osobowość.

Uzyskała tytuł mistrza krawieckiego, dzięki czemu suknie wychodzące spod jej igły są dopracowane w najmniejszym detalu. Klientki cenią ją za zaangażowanie i poświęcenie.

Ma ogromne poczucie humoru, zapał do pracy i niezliczoną ilość pomysłów na minutę. Poza pracą w salonie, zajmuje się także szkoleniem innych z szycia, od podstaw. Prywatnie mama kochanej córki, pasjonuje ją świat mody i krawiectwa, a także film, muzyka oraz teatr. W wolnych chwilach zgłębia wiedzę w dziedzinie rozwoju osobistego.

Karolina

KAROLINA

Mimo młodego wieku ma ogromne doświadczenie w szyciu i projektowaniu. Swoją przygodę z sukniami ślubnymi rozpoczęła w Polsce, później przez 3 lata pracowała w Londynie z takimi projektantami jak np Zuhair Murad czy Carolina Herera, by po tym czasie powrócić do Cloo.

Potrafi sprostać najróżniejszym wymaganiom Klientek. Projektuje suknie pod indywidualne oczekiwania, pełni funkcję konsultantki ślubnej, jak również szyje. Jej największym osiągnięciem był pokaz własnej
kolekcji sukien wieczorowych podczas
New York Fashion Week 2019.

W życiu kieruje się zasadą „nie ma rzeczy niemożliwych.” Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Prywatnie uwielbia podróże, naukę języków obcych, interesuje się też wszystkim co związane z modą.

Klaudia

KLAUDIA

Jest zdolną konsultantką ślubną z kilkuletnim doświadczeniem. Zajmuje się merchandisingiem, a jej wyjątkowa kreatywność objawia się w projektowaniu przepięknych welonów i witryn naszego salonu.

To spokojna oraz bardzo empatyczna osoba, Klientki chwalą ją za niebywałą cierpliwość. Prywatnie uwielbia zwierzęta, na co dowodem jest posiadanie dwóch kotów i trzech świnek morskich. Jej pasją są również podróże.

Obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim, ciesząc się obowiązkami dumnej mamy małego Józia.

Nagrody i wyróżnienia