5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ SUKNIĘ ŚLUBNĄ Z WYPRZEDZENIEM

Co roku czas premiery nowej kolekcji w salonie to fascynujący i niezmiernie energetyzujący moment w roku. Nowe modele, zdobienia, tkaniny czy koronki przeplatają się z nowymi historiami Panien Młodych.

Lubimy ten czas tak samo jaki przyszłe #Cloobrides, które w napięciu czekają na nową kolekcję, by móc przymierzyć i wybrać swoją najważniejszą kreację.

Miło nam poinformować, że już w lipcu możemy premierowo gościć w salonie australijskie suknie ślubne 2022. Najnowsze modele z domu mody Stella York i All Who Wander na dobre rozgościły się w naszych szafach i coraz częściej podbijają serca Panien Młodych 2022.

W związku z premierą nowej kolekcji mamy fantastyczną, promocyjną niespodziankę, o której trochę więcej znajdziecie na końcu tego wpisu.

Ten krótki artykuł ma celu zwrócenie Waszej uwagi na czas potrzebny na wybór i zakup sukni ślubnej. Podczas wizyt w salonie jednokrotnie bowiem pytacie nas “kiedy najpóźniej należy zdecydować się na suknię”? Mamy nadzieję, że dzięki temu wpisowi utwierdzicie się w przekonaniu, że lepiej wybrać tę najważniejszą kreację wcześniej niż później.

Dlaczego zatem warto kupić suknię ślubną z wyprzedzeniem?

Trendsetterki wybierają wcześniej

Informacje o nowych trendach oraz o tym, co w modzie ślubnej piszczeć będzie w danym sezonie można uzyskać już kilka miesięcy przed premierą nowej kolekcji. Tuż po międzynarodowych targach mody ślubnej prestiżowe magazyny, portale ślubne oraz nasz blog pełne są informacji na temat ślubnych nowinek. Zatem tak naprawdę, w pierwszym rzędzie, zapoznać się z nowościami można już online. Wystarczy później na bieżąco śledzić media społecznościowe naszego salonu, aby zobaczyć, jakie nowe modele pojawiły się w salonie.
Dzięki temu, wybierając suknię na przykład podczas “trunk show” promującego nową kolekcję można wybrać suknię, która nie zdążyła trafić jeszcze do regularnej oferty salonu. Dzięki temu wyprzedzisz trendy, a Twoja suknia będzie prawdziwą, gorącą nowością.

Czas na przemyślenia

Coraz częściej Panny Młode spontanicznie i szybko decydują się na zakup sukni ślubnej. Mając nieograniczone możliwości w postaci inspiracji w Internecie, na ślubnych portalach czy w telewizji, na spotkania do salonu przychodzą przygotowane, a ich oczekiwania są mocno sprecyzowane. Kiedy zatem trafiają na idealną suknię swoich marzeń – decydują się bez wahania. Nie jest to jednak regułą. Jeśli jesteś “perfekcyjną Panną Młodą” która każdą decyzję lubi podjąć na chłodno-daj sobie czas. Wybierając się do salonu odpowiednio wcześniej, czyli na około 10 miesięcy przed planowanym terminem ślubu zdążysz ze spokojem przymierzyć oczekiwaną ilość sukien, a po znalezieniu tej wymarzonej będziesz miała czas na przemyślenie swojej decyzji.
Nie ma nic przyjemnego w podejmowaniu decyzji z piętnem mijającego czasu. W pośpiechu i w strachu, że dana suknia nie będzie dostarczona do salonu na czas. Reasumując, łatwo wtedy popełnić błąd, którego żałować będziesz przez długie lata.

Możliwość personalizacji sukni

Czas jest też kluczem do nieograniczonych możliwości wyboru. Warto dodać, że w przypadku zamówień specjalnych z uwzględnieniem zmian i preferencji klientek, producenci sukien ślubnych potrzebują więcej czasu na realizację zamówienia niż w przypadku standardowych, katalogowych zamówień.
Jeśli więc zakochasz się w danej sukni, ale do ideału zabraknie jej rękawków lub dopinanego trenu – zrealizujemy Twoje zamówienie! O ile tylko czas na to pozwoli.
Nawet w przypadku projektów indywidualnych, tworzonych na miejscu w salonie potrzebujemy czasu na wykonanie projektu oraz na zgromadzenie wszystkich komponentów potrzebnych do jego realizacji.
Na hiszpańskie lub włoskie koronki, miękkie krepy czy brokatowe tiule, które tak bardzo kochacie musimy czekać nawet kilka miesięcy.
Nie daj się więc ograniczyć czasowi. Potrzebujemy go, by spełnić Twoje marzenia.

Dopracuj stylizację

Jeśli myślisz, że po wyborze sukni ślubnej wszystko inne idzie jak z płatka, niestety, jesteś w błędzie. Panny Młode nie zdają sobie często sprawy z tego, iż po wyborze sukni pozostaje jeszcze bardzo wiele decyzji oraz detali do ostatecznego, finalnego dopięcia ślubnej stylizacji w całość. Będziesz musiała przecież zaplanować fryzurę, makijaż, biżuterię, kwiaty, dobrać odpowiednie obuwie oraz pokierować stylizacją Pana Młodego.
Wybierając suknię ślubna wcześniej, będziesz miała czas na dopracowanie wszystkich szczegółów. Nie podejmiesz pochopnych decyzji, co zaprocentuje idealnie przemyślaną i zachwycającą stylizacją ślubną.

Prekolekcyjne korzyści finansowe

I na deser temat, który zapowiedzieliśmy już wcześniej, mianowicie RABATY! Jeśli marzycie o designerskiej sukni zagranicznego projektanta i chcecie jednocześnie “upolować” ja w okazyjnej cenie, nie ma na to lepszego czasu niż premiera kolekcji na kolejny sezon. Przypada ona zazwyczaj na wakacje roku poprzedzającego.

Od 19-31 lipca w naszym salonie świętujemy premierę kolekcji Stella York i All Who Wander 2022. Z tej okazji, właśnie w tych dniach każdą suknię z kolekcji 2022 kupicie z rabatem aż 10%!
To wyjątkowa okazja do tego, by zaoszczędzić nawet do 700zł, wyprzedzić trendy i cieszyć się wyborem swojej niepowtarzalnej sukni ślubnej.

Taka okazja już się nie powtórzy! Najmodniejsze suknie, najnowsze kolekcje tylko w salonie Cloo Katowice.

*by móc przymierzyć suknie w salonie konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu spotkania

*ceny australijskich sukien z kolekcji 2022 rozpoczynają się od kwoty 4.500zł