BLACK FRIDAY – CZARNY PIĄTEK 2023 W SALONIE CLOO

Nasz salon nie pozostaje obojętny na największe szaleństwo zakupowe w Polsce. Listopad 2023 przebiega w naszym salonie pod znakiem promocji, rabatów i doskonałych ofert dla Panien Młodych 2024 na zakup wymarzonych sukien ślubnych.

Promocja BLACK FRIDAY

Specjalnie z myślą o Pannach Młodych 2024, które nie zakupiły jeszcze swojej wymarzonej sukni ślubnej przygotowałyśmy wyjątkowy rabat 10% na zamówienie każdej sukni ślubnej. Niezależnie od tego, czy wybierzesz model z marki Anna Sposa, Demetrios, Melrose Bridal czy Herm’s Bridal, możesz cieszyć się aż dziesięcioprocentową zniżką.

Promocja BLACK FRIDAY 10% RABATU obowiązuje wyłącznie w piątek, 24 listopada.

Wiele z was zastanawia się zapewne le może wynosić taki rabat? Możemy podpowiedzieć, że jedne z tańszych modeli w salonie maja ceny sięgające kwoty 4990zł, łatwo zatem obliczyć, ze najmniejszy możliwy rabat wynosi 500zł.

Im droższa suknia, tym większy rabat zaproponują wam nasze konsultantki. W przypadku luksusowych modeli, których cny mieszczą się w przedziale 7.000zł-8.000zł, rabat wynosić będzie nawet 800zł.

Jakie modele modele można kupić?

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej. Kolekcji 2024 jest na tyle różnorodna, ze każda z Panien Młodych znajdzie intersująca suknię.

Gładkie suknie ślubne – to modele, o które pytacie coraz częściej. Nasze wyjątkowe suknie z kolekcji Anna Sposa: Farmilla, Fiamma, Armentha czy Britannia zachwycają doskonałą jakością tkanin, drobnymi, wyrafinowanymi zdobieniami czy nutą nonszalancji w postaci opadających, wysublimowanych ramiączek.
Suknie na cienkich ramiączkach – Modele takie jak Anna Sposa Emil, Varma czy Trinity to zdecydowanie najchętniej przymierzane przez was suknie, kuszą doskonałym doborem aplikacji, bieliźnianymi detalami oraz transparentnymi wstawkami, dodającymi kobiecości. Modele te nie są także pozbawione uwodzicielskiego błysku, który tak kochacie
Suknie w stylu księżniczki – tu z pewnością musimy wspomnieć o modelach z wyjątkowej kolekcji Demetrios. Włoskie modele 1231 czy 1233 zachwycają ornamentalnymi koronkami, doskonałą konstrukcją gorsetową i klimatem glamour, który roztacza wokół siebie Panna Młoda. Demetrios 2024 to także nietuzinkowe gładkie suknie w hiszpańskim charakterze.
Oszałamiające rybki – to modele dla pewnych siebie Panien Młodych, marzących w dniu ślubu o kreacji, która wydobędzie wszystkie atuty sylwetki. Rybki 2024 to odważne projekty takie jak Anna Sposa Babylona czy Clivia, ale także suknie utrzymane w romantycznym nurcie, takie jak
Demetrios 8156 czy 8196. Połączenie szlachetnego tiulu, lekkich, frywolnych motywów kwiatowych lub połyskujących aplikacji z pewnością skradnie niejedno serce.

Zapraszamy do rezerwowania* spotkań i skorzystania z wyjątkowej oferty Cloo Black Friday, tylko w piątek 24 listopada.

*spotkanie zarezerwować możesz telefonicznie: 662-446-156 lub mailowo oraz poprzez media społecznościowe