DETALE W MODZIE ŚLUBNEJ 2022 – NIESPOTYKANE DOTĄD ROZWIĄZANIA I POWIEW NOWOCZESNYCH AKCENTÓW

Jeśli przygotowujesz się do ślubu w sezonie 2022 z pewnością od jakiegoś czasu śledzisz trendy w modzie ślubnej. Na naszym blogu pojawił się już nawet wpis o tej tematyce. Dziś jednak, chcemy zwrócić uwagę na trendy, o których wcześniej nie wspominaliśmy, które tak naprawdę, w przypadku niektórych sukien są już zapowiedzią nowości 2023!

Jak doskonale wiecie, nasz salon oferuje nowoczesne suknie ślubne marek premium, które inspirują i wprowadzają powiew świeżości na rynku mody ślubnej.

Panna Młoda Cloo to stylowa, pewna siebie kobieta, która doskonale wie, czego oczekuje od ślubnej stylizacji i zawsze stara się być o krok przed innymi. Co zatem szykujemy w najnowszych modelach i na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru sukni? Jakie elementy ślubnej stylizacji będą totalnie “hot” w sezonie 2022? Odpowiedź znajdziesz w niniejszym artykule.

FOCUS ON DETAILS, CZYLI WSZYSTKO O DETALACH

Magiczny whimsical

W każdej sukni ślubnej oprócz jej kroju czy tkaniny, z której została wykonana ogromną rolę odgrywają detale! Te w sezonie 2022 nawiązywać będą do eterycznego stylu whimcsical, w którym magia przeplata się często z delikatnością tiuli i połyskiem zdobień, tworząc wokół Panny Młodej aurę tajemniczości i niekwestionowanego stylu. Idealnym przykładem takiej sukni będą modele Glam 2022– suknie Zalco lub Zen.

Nietuzinkowe rękawy

To jeden z elementów ślubnej stylizacji Panny Młodej, który wspaniale podkreśla zamiłowanie do mody oraz znajomość najnowszych trendów. Przepiękne, lekkie, tiulowe rękawy (model Stella York 7317) przeplatają się z wiktoriańskimi, przeskalowanymi i luźnymi formami (As Group Maite). Twist szyku i nowoczesności osiągnąć można dzięki wyborowi, ultrakobiecych, opadających ramiączek w typie off-the-shoulders, jak w przypadku sukni Stella York 7372.

Airy movement

Ten trend na lekkie niczym piórko i nieco teatralny charakter rękawów pokochają głownie te Panny Młode, które pragną romantycznej stylizacji, nawiązującej klimatem do stylistyki boho. Luźno powiewające, koronkowe lub tiulowe propozycje to absolutny hit mody ślubnej 2022. Fankom tego typu rozwiązań przedstawiamy australijskie propozycje Stella York 7316 oraz All Who Wander Kenzo.

Lekkie niczym piana

Porównanie to, w odniesieniu do mody ślubnej nie pojawiło się do tej pory i na próżno szukać go wśród innych producentów sukien ślubnych. Doskonale obrazuje ono jednak wykorzystanie w ślubnej stylizacji wszelkiego rodzaju lekkich tkanin. Mowa tu szczególnie o jedwabnych tiulach, szyfonach czy żorżetach, wykorzystanych na przykład w sukniach Stella York 7328, Randy Fenoli Billie czy AS Group Menha. Przy wyborze sukni na sezon 2022 warto więc bliżej przyjrzeć się tkaninie, dzięki której wyglądać można szykownie, ale przede wszystkim lekko!

Transformative elements

Świetna propozycja trendu dla Panien Młodych, które nie lubią tradycyjnych, jednowymiarowych sukien ślubnych oraz lubią nieco poeksperymentować. Transformative elements, czyli wszelkiego rodzaju detale, które zmieniają nam oblicze sukni to gorący trend sezonu 2022. Mowa tu o wszelkiego rodzaju dodatkowych, dopinanych ramiączkach, pelerynach, bolerkach, czy dopinanych spódnicach. Tego typu rozwiązania świetnie sprawdzą się jeśli inaczej chciałabyś wyglądać podczas ceremonii i całkowicie odmiennie podczas weselnego przyjęcia. Dzięki idealnie przemyślanym detalom i dodatkom zmienisz swój ślubny look bez konieczności kupowania dwóch sukien. Świetnym modelem do puszczenia wodzy fantazji będą gorsetowe suknie ślubne jak bestsellerowy model Pollardi 3209, Dominiss Paige, czy Glam Zori.

Kwitnące suknie ślubne

O trendzie na wszelkiego rodzaju kwiatowe elementy z pewnością już słyszałyście. W sezonie 2022 będzie on przechodził swój prawdziwy renesans. Wszelkiego rodzaju motywy florystyczne w postaci misternie naszywanych kwiatów czy aplikacji koralikowych 3D to absolutny strzał w dziesiątkę! Nawiążą one także do wspomnianej wcześniej stylistyki whimsical i roztoczą wokół Panny Młodej subtelny, romantyczny blask. inspirowane naturą suknie ślubne znajdziecie nie tylko w lekkim i subtelnym wydaniu, jak w przypadku sukni Glam 2022 Zalco, ale także w klimacie glamour, dzięki olśniewającej i prawdziwie nowoczesnej sukni Glam 2022 – Zoya, gdzie seksowna kreacja w klimacie dopasowanej rybki ozdobiona została dziesiątkami ręcznie naszywanych kwiatowych aplikacji 3D.