KOLEJNE ODCINKI PROGRAMU SALON SUKIEN ŚLUBNYCH DLA TVN STYLE NAGRYWANE W CLOO

Musimy przyznać, ze grudzień jest dla nas wyjątkowym w roku miesiącem. Tym razem nie tyle za sprawą zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, ale ogromnych emocji związanych z nagrywaniem programu „Salon Sukien ślubnych Polska” w naszym salonie”.

Poprzednie odcinki programu z naszym udziałem mogłyście oglądać na antenie TVN Style końcem listopada oraz początkiem grudnia. Nie zwolniłyśmy jednak tempa i w połowie miesiąca po raz kolejny
gościłyśmy u siebie ekipę telewizyjną.
Na premierę kolejnej serii musimy poczekać do wiosny, ale już teraz możemy wam zdradzić, że naprawdę warto!
Poznacie wtedy dwie urocze bohaterki, które będą w gronie najbliższych wybierały swoje wymarzone suknie. A jeśli śledzicie ten format na bieżąco, z pewnością wiecie, że ile ludzi tyle opinii więc nie było łatwo znaleźć wymarzone kreacje. Bohaterkom towarzyszyło wiele rozterek oraz emocji związanych z tym magicznym wyborem.

Jakie wnioski płynące z programu mamy dla Was?

Przede wszystkim, przykładajcie wagę do odpowiedniego dobrania osób towarzyszących. Zawsze powtarzamy, że lepsze jest węższe, ale bardzo szczere i bliskie twojemu sercu grono, niż tuzin koleżanek, spośród których każda będzie miała inny gust i niekoniecznie będzie szukała sukni tylko dla Ciebie.

Swoim bliskim zwróć uwagę, że istotnym jest by byli oni wobec ciebie całkowicie szczerzy. Czasami opinia bliskiej nam osoby potrafi zmienić myślenie o danej sukni i zazwyczaj rodzi się z tego coś naprawdę pięknego!

Kolejna porada od nas jest taka, aby na spotkania w salonie przyjść przygotowanym. Co t znaczy w praktyce? Zwyczajnie zapoznaj się z asortymentem salonu, zapisz zdjęcia interesujących Cię sukien lub
znajdź parę inspiracji w internecie. To jak będziesz wyglądała wdanym modelu czy fasonie ustalisz z konsultantką w trakcie przymiarek, ale warto byś miała na siebie jakiś pomysł.

Premiera kolejnego sezonu programu „Salon Sukien Ślubnych Polska” już wiosną na antenie TVN STYLE

Poprzednie odcinki z udziałem naszego salonu dostępne na Player:

https://player.pl/programy-online/salon-sukien-slubnych-polska-odcinki,27188/odcinek-7,S03E07,244682

https://player.pl/programy-online/salon-sukien-slubnych-polska-odcinki,27188/odcinek-8,S03E08,244683