LIVE WYPRZEDAŻOWY SALONU CLOO – WTOREK 23 STYCZNIA 19:00

Wyprzedaż w salonie rozkręciła się na dobre i trwa w najlepsze! Już od 22 stycznia wielkie pogłębienie wyprzedaży, oraz oficjalny start naszego outletu, w którym suknie będziecie mogły kupić już od kwoty 300zł.

Modele salonowe przecenione będą na kwoty 2000z, 3000zł oraz 4000zł. Same decydujecie, czy chcecie dokonać dopasowania krawieckiego w salonie czy wolicie kupić suknię w świetnej cenie i dopasować ją u swojej zaprzyjaźnionej krawcowej. Takich cen jeszcze u nas nie było!

Wyprzedaż to szansa na nabycie salonowych, fabrycznie nowych sukien, które służyły nam w sezonie do przymiarek z Pannami Młodymi. Większość egzemplarzy to suknie w rozmiarze 38, które z powodzeniem można dopasować o rozmiar w górę lub w dół.

Warto nadmienić także, ze wyprzedażą objęte będą suknie z kolekcji 2024. Czyli najnowsze suknie dostępne w salonie. Suknie te są w doskonałym stanie, zatem możliwość zakupienia ich z ekspozycji z tak dużym, nawet 50% rabatem to nie lada gratka!

Wiemy, że sporo z naszych obserwatorek to dziewczyny mieszkające poza granicami Śląska lub po prostu nie macie na co dzień czasu, aby podejść do salonu i na spokojnie rozejrzeć się w dostępnym asortymencie.

Dlatego z myślą o Was już we wtorek 23 stycznia o godzinie 19:00 wielki wyprzedażowy live na naszym instagramie. Będzie to prezentacja wyprzedażowych modeli wraz z podaniem dokładnych rozmiarów oraz cen. Będziecie mogły zobaczyć suknie z bliska, przyjrzeć się detalom, a także zadać pytania.

JUŻ TERAZ ZDRADZIMY WAM CZĘŚĆ CEN BESTSELLEROWYCH SUKIEN SEZONU 2024!

Suknie za 4000zł:

Suknie za 3000zł:

Suknie za 2000zł:

Suknie za 1000zł: