NOWOROCZNA AKTUALIZACJA ZAMÓWIEŃ NA SEZON 2024

Nowy Rok to dla wielu Panien Młodych czas rozpoczęcia poszukiwań oraz zintensyfikowanych przygotowań do ślubu planowanego właśnie w tym roku. Są wśród nich takie, które tematem zajęły się nieco wcześniej, ale samą decyzję o zakupie sukni odłożyły na późniejszy czas oraz takie, które dopiero zaczynają orientować się w kwestii wyboru i zakupu sukni.

Czas oczekiwania

W naszym salonie czas oczekiwania na nową, zamawianą suknine wynosi około 6 miesięcy. Nie jest to jednak całkowity czas na realizację waszego zamówienia. Jeśli bowiem chcecie skorzystać z usługi krawieckiej w naszym salonie, konieczne jest, aby sukna pojawiła się u nas na około 1-1,5 miesiąca przed planowanym terminem ślubu. Musimy mieć w sezonie wystarczającą ilość czasu, by móc perfekcyjne dopasować dla was suknię.

W styczniu jesteśmy w stanie przyjąć ostatnie zamówienia na wasze lipcowe oraz sierpniowe śluby.

Co więc w przypadku, jeśli czasu jest mniej?
Pamiętajcie, ze zawsze warto pytać. Przyjęcie zamówienia na wcześniejszy termin to zawsze decyzja producenta. W zależności od tego, jak obłożona jest szwalnia w odniesieniu do waszej daty ślubu istnieje możliwość, że producent przyjmie wasze zamówienie na któryś z wcześniejszych miesięcy. Zawsze wysyłamy takie zapytanie do naszych współpracujących marek.

Co ważne: jeśli chcecie takie zapytanie złożyć, musicie być w 100% pewne co do chęci zakupu sukni. Czyli najpierw umawiamy się na wizytę, wstępne wybieramy interesujący was model i wspólnie czekamy na decyzję producenta.
Pamiętajcie, ze są to pojedyncze miejsca na szwalniach, a nasze marki to brandy międzynarodowe zatem nie ma wtedy czasu na zastawianie się. Musicie być przygotowane na szybkie, niemalże natychmiastowe odejmowanie decyzji, aby ktoś z drugiego krańca świata nie zajął „waszego wolnego miejsca”. Niestety, czas na przysłowiowe „przesypianie” tematu już minął. Musicie być świadome, że im później zabieracie się do tematu wyboru sukni ślubnej, tym mniej czasu macie na ostateczne podjęcie decyzji, a sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie.

Są to jednak wyjątkowe sytuacje i studząc wasz entuzjazm dodamy, że nie zdarzają się często. W ty przypadku z pomocą przychodzą nasze suknie salonowe. Czyli modele ekspozycyjne, które służyły nam od jesieni do przymiarek z Pannami Młodymi. W naszym salonie suknie te, to głównie modele w rozmiarze 38. suknie te jesteśmy w stanie dopasować o jeden rozmiar w górę lub w dół. Dzięki temu, zakup sukni ekspozycyjnej w naszym salonie mogą brać pod uwagę Panie w rozmiarach 36, 38 i 40.

Możliwość wykonania u nas poprawek krawieckich jest zależna od obłożenia naszej pracowni krawieckiej w terminie twojego ślubu. Jeśli nie będziemy mogli wykona takiej usługi, nie bójcie się, nie zostawimy was bez pomocy. Uzyskacie od nas wtedy kontakt do zaprzyjaźnionej pracowni krawieckiej w centrum Katowic, która specjalizuje się w przeróbkach sukien ślubnych. Możecie więc być pewne, że zakupione u nas suknie zostaną idealnie dopasowane!

Dziewczyny, jeśli wasze śluby tuż, tuż i pozostało do nich zaledwie kilka miesięcy, nie ma na co czekać.
Umawiajcie się na spotkania, a nasze stylistki zajmą się tym, abyście wyszły od nas ze swoimi idealnymi sukniami!