PODSUMOWANIE ROKU 2023 CZYLI 12 MIESĘCY SALONU CLOO

Rok 2023 dobiegł niedawno końca. To czas refleksji i przemyśleń nad tym, co udało się nam osiągnięć w mijającym roku. 2023 był czasem niezapomnianych chwil i inspirujących historii miłości. Z dumą prezentujemy nasze podsumowanie roku, w którym każda zakupiona u nas suknia, stała się częścią wyjątkowych ceremonii ślubnych.

Styczeń

Pierwszy miesiąc roku to czas wielkich emocji związanych z salonową wyprzedażą SAMPLE SALE 2023. Wyprzedaż modeli z ubiegłorocznej kolekcji przypada zawsze na początek roku i jest dla nas czasem bardzo intensywnej pracy. Akcja wyprzedażowa co roku przyciąga coraz więcej klientek z rożnych zakątków Polski, ale także bywa często pretekstem do ponownych spotkań z Paniami, które wybrały już swoje główne suknie i poszukują u nas kolejnych modeli, idealnie sprawdzających się na samą ceremonię, suknię po północy lub kreację na poprawiny. Ilość wizyt w styczniu była wręcz rekordowa i cieszymy się, ze tak wiele Panien Młodych znalazł wtedy u nas swoje sukni w rewelacyjnych, najniższych w sezonie cenach.

Luty

Luty, mimo że krótki, dla nas bardzo ważny i niesamowicie inspirujący. To właśnie w tym miesiącu wybrałyśmy się na pierwsze targi mody ślubnej ABC Salon organizowanych w Monachium. Podczas tych targów została wybrana i zakontraktowana całą kolekcja wiodącej w naszym salonie marki – Anna Sposa Group. Modele te przez cały sezon mogłyście poznawać, mierzyć i zamawiać w salonie. Zatem można śmiało powiedzieć, ze to właśnie w lutym zostały podjęte najważniejsze i najbardziej odpowiedzialne decyzje, które owocowały w całym jesiennym sezonie.

Marzec

To miesiąc, w którym na dobre ruszyły korekty czyli dopasowania krawieckie waszych sukien. Większość ślubów co roku zaczyna się od kwietnia, zatem już w marcu nasza pracownia tętniła pełnią życia i tak aż
do końca października. To dl nas bardzo wymagający i trudny czas wymagający cierpliwości, skupienia i zaangażowania. Niezmiernie cieszy nas, ze ufacie naszym krawcowym, czego owocem są świetnie dopasowane suknie, kilka projektów indywidualnych, personalizacji sukien, a także wyjątkowych, tworzonych na indywidualne zamówienia dodatków w postaci rękawów, trenów czy welonów.

Kwiecień

Wiosną nie zwolniłyśmy tempa i tym razem udałyśmy się do serca Włoch – Mediolanu, na zaproszenie marki Demetrios, by wybrać dla was kolekcję 2024. W tym roku miałyśmy okazję wybrać się bezpośrednio do siedziby marki, gdzie wspólnie z przedstawicielem sukien Demetrios w Polsce, a także projektantem marki dokonałyśmy wyborów. Demetrios jak zawsze zachwycił nas swoim kunsztem, szlachetnością materiałów i idealną kompozycją detali i dodatków.

Maj

Ten miesiąc już od samego początku by bardzo eksponujący. Właśnie na maj przypadłą emisja kolejnych odcinków programu TVN Style „Salon Sukien ślubnych”. Mogłyście w nich poznać kolejne uczestniczki,
które w naszym salonie z pomocą Piotra Sałaty wybrały swoje idealne suknie. To byłą niesamowita przygoda i przeżycie, które zapamiętamy na długo. Dzięki programowi o salonie dowiedziało się jeszcze więcej Panien Młodych w Polsce, a prezentowane w nim suknie stały się prawdziwymi, salonowymi bestsellerami.

Czerwiec

Możemy chyba śmiało powiedzieć, ze to ciąg dalszy przygody z programem „Salon Sukien Ślubnych. Ta wyjątkowa produkcja telewizyjna przerodziła się u nas w znajomości, które trwają do dziś, a ich owocem było zaproszenie zespoły Cloo a ślub jednej z bohaterek programu. Relację z tego wydarzenia mogłyście śledzić a naszym instagramie, a Izie i Mateuszowi raz jeszcze życzymy wszystkiego dobrego oraz dziękujemy za szampańską zabawę na drugim końcu Polski.

Lipiec

Oficjalne zapoznanie z kolekcją Demetrios. W lipcu w salonie pojawiło się gościnnie około 20 modeli marki Demetrios na sezon 2024. możemy więc śmiało powiedzieć, że właśnie wtedy przygotowania i wybory sukien na kolejny sezon ruszyły na dobre. Warto dodać, ze zaprezentowaliśmy kolekcję Demetrios 2024 jako pierwszy salon w Polsce, z czego jesteśmy niesamowicie dumne. To wy, nasze Panny Młode Cloo jesteście prawdziwymi trendseterkami.

Sierpień

Na długo zapamiętamy ten miesiąc i towarzyszące mu osiągnięcie. Właśnie w sierpniu na naszym instagramie liczba obserwujących przekroczyła 8.000! był to nasz cel, do którego długo dążyłyśmy i włożyłyśmy masę pracy w to, by go osiągnąć. Cieszy nas to i wzrusza jednocześnie ponieważ wiem, że każdy „obserwator” to sympatyk salonu, ktoś z kim bardzo często miałyśmy kontakt, nasze klientki i ich niezwykłe historie, setki wyborów sukien, setki rozterek podczas przymiarek. Za ta liczbą stoicie wy, a nam pozostaje podziękować.

Wrzesień

Pojawiła się wtedy pełna kolekcja sukien na sezon 2024. modele zmówione przez nas na targach w Mediolanie i Monachium zagościły na dobre w naszych szafach. Pełen wybór owocował tez bardzo dużą ilością przymiarek i spotkań. Kolekcja 2024 cieszyła i nadal cieszy się bardzo dużym uznaniem. Doceniacie przede wszystkim to, ze jest ona niesamowicie różnorodna, a większość prezentowanych modeli to lekkie suknie, które doskonale sprawdzą się do weselnych, tanecznych szaleństw i zabaw.

Październik

Możemy mówić tutaj śmiało o miesiącu, w którym zakończyła się większość przymiarek krawieckich zatem tempo na pracowni krawieckiej nieco spadło, a nasze krawcowe rozpoczęły prace nad dodatkami do modeli 2024. Powstały projekty na nowe welony, rękawki czy okrycia. Tempo pracy naszych stylistek rosło w miarę upływu czasu bo właśnie w październiku pojawiły się w salonie dodatkowe modele Demetrios 2024 i odbył się z ich udziałem Trunk Show, na którym wiele Panien Młodych znalazło swoje suknie. W październiku odbył się także na naszym Instagramie LVE prezentujący kolekcję 2024, dzięki któremu Panny Młode mogły poznać nasze nowe suknie, zobaczyć detale oraz poznać ceny, które w tym roku niejednokrotnie, pozytywnie Was zaskakiwały.

Listopad

Na listopad przypadł czas Trunk Show z marką Anna Sposa. Mnóstwo dodatkowych, limitowanych sukien, które były zapowiedzią kolekcji 2025 pojawiło się w salonie. Dzięki temu wydarzeniu mogłyście także kupić suknie z wyjątkowymi rabatami. Takie wydarzenia to prawdziwa gratka dla tych z was, które czekają nie tylko na promocje, ale także na suknie, które nie są dostępne w regularnej sprzedaży salonu. Cieszymy się, że marka Anna Sposa spotyka się z tak dużym entuzjazmem i że to właśnie na te projekty decydujecie się u nas najczęściej stawiając na nowoczesność, odwagę i modny, ślubny look.

Grudzień

Mikołajkowa promocja zakańczająca rok 2023 była jego idealnym zwieńczeniem. To wtedy pojawiła się także pierwsza szansa do zakupu bestsellerowych sukien 2023 z ekspozycji salonu. Dla Pań, które temat
sukni chciały zamknąć jeszcze przed nowym rokiem czekał również rabat. W grudniu trwały także prace nad projektem, który ujrzy światło dzienne na naszej stronie internetowej już po nowym roku i będzie czymś, czego nie oferuje Pannom Młodym jeszcze żaden salon w Katowicach. Warto więc zostać z nami również na rok 2024!