ROMANTIC & MODERN CZYLI NOWA MARKA SUKIEN ŚLUBNYCH W SALONIE – MELROSE BRIDAL

Musimy się wam do czegoś przyznać…. W Cloo jesteśmy niemalże uzależnione od pogoni za nowymi trendami w modzie ślubnej, sukniami oraz markami ślubnymi. Gdy tylko na polskim rynku pojawia się nowa marka, a my widzimy w niej potencjał, nowoczesne podejście do mody ślubnej i przede wszystkim zachwycające suknie nie może jej u nas zabraknąć.

Tak też było i tym razem, gdy nasze losy skrzyżowały się na drodze z marką Melrose Bridal. Suknie, które pokochały już Panny Młode z Czech czy Niemiec, dumnie będą mogły nosić nasze najpiękniejsze, śląskie Panny Młode. Zapytacie co urzekło nas w tych projektach i czym wyróżniają się na tle innych znanych wam już dobrze marek sukien ślubnych.

Spiesząc wam z odpowiedzią na pewno powiemy, że był to romantyzm sukien, doskonałe krawiectwo i dopracowane detale, które nie wpływają na to, że suknie wyglądają ciężko i sztampowo oraz swego rodzaju czar, który roztaczał się wokół sukien Melrose.

Wybrane przez nas do salonu modele cechują się nie tylko delikatnością i dziewczęcością, o jaką w sukniach 2023 nie trudno. To co skłoniło nas do nawiązania współpracy z marką to także różnorodność.
Nie jest łatwym osiągnąć spójność kolekcji przy jednoczesnej mnogości fasonów, różnorodności krojów oraz rozmaitemu wzornictwie. Marce Melrose idealnie udało się osiągnąć ten balans.

Suknie Melrose tworzone są dla kobiet, które oczekują by suknia stanowiła odzwierciedlenie ich osobowości, by podkreślała urodę i kobiecość, a przez subtelny detal uwydatniała ich wdzięk.

Kolekcja marki jest doskonale przemyślana. Nie ma w niej przypadkowych sukien. Projektant postawił zdecydowanie na jakość sukien, nie na ich ilość. Jesteśmy pewne, że wy również będziecie oczarowane sukniami sygnowanymi marką Melrose.

Suknie wykonane w całość z koronki, bieliźniane gorsety, opadające ramiączka, gładkie suknie ślubne, modele z rękawami, kreacje z rozcięciem – to tylko część trendów i wykorzystanych przez markę możliwości. Każda suknia posiada elementy, które sprawią, że sukien Melrose nie będziecie chciały ściągnąć. Już dziś wiemy, że niejedna z was powie „tak” właśnie tym sukniom.

Trendy w modzie ślubnej to jedno, ale przecież suknia powinna idealnie wpisywać się także w koncepcję waszego wesela, styl sali czy rodzaj uroczystości. Projektant marki Melrose idealnie odczytał wszystkie te potrzeby Panien Młodych. Suknie z kolekcji 2023 świetnie sprawdzą się podczas przyjeć plenerowych, których z roku na rok przybywa. Będą również idealnym wyborem na wyjazdowy ślub, często organizowany w scenerii rajskiej plaży, gdzie ponad wszystko liczy się lekkość sukni i komfort Panny Młodej. Fanki stylu boho, czy przyjęć w trendzie greenery również znajdą swoją suknię spośród projektów marki Melrose.

Pewnie rozbudziłyśmy waszą ciekawość i z nieskrywaną niecierpliwością czekacie na to, jakie konkretnie suknie pojawią się w Cloo. To zdradzimy Wam już w kolejnych wpisach, ale już teraz zapewniamy was, że warto czekać. Nowości Melrose Bridal 2023 pojawią się w salonie już na przełomie sierpnia i września więc waszej cierpliwości nie będziemy wystawiać na zbyt długą próbę. A o nowościach w naszej ofercie z pewnością w pierwszej kolejności poinformujemy was na naszym salonowym instagramie.