ROZPOCZYNAMY WYPRZEDAŻ MODELI EKSPOZYCYJNYCH SAMPLE SALE 2023

Dobrze wiemy, że nastał właśnie moment, na który czkało wiele Panien Młodych. Początek wyprzedaży Sample Sale, bo o niej właśnie mowa przypada na początek nowego roku 2023.

Komu polecamy wyprzedaż?

Wyprzedaż dedykowana jest przede wszystkim Pannom Młodym, które z różnych względów nie podjęły jeszcze decyzji co do zakupu sukni. Opcja ta powinna zainteresować przede wszystkim te klientki, których termin ślubu zbliża się nieubłaganie i zamawianie nowej sukni a co za tym idzie, około półroczny czas oczekiwania jest zbyt ryzykowny lub wręcz niemożliwy.

Jeśli więc Twój ślub przypada na pierwszą połowę roku 2023, wyprzedaż jest właśnie dla Ciebie!

Sample Sale to także świetna opcja dla Panien Młodych, które ze względów finansowych nie mogły lub nie chciały pozwolić sobie na zakup konkretnej sukni. Dzięki wyprzedaży modeli salonowych można upolować swoją wymarzoną suknię nawet o połowę taniej!

Jakie suknie są objęte wyprzedażą?

Podczas wyprzedaży Sample Sale nie wyprzedajemy zapasów magazynowych z minionych lat, wyprzedaż dotyczy bowiem sukien z aktualnej kolekcji. Więc to tym większa gratka dla wszystkich
zainteresowanych. Objęte wyprzedażą są suknie wszystkich, oferowanych przez salon marek: Demetrios, Anna Sposa, Stella York, Herm’s Bridal, Modeca, Madi Lane, Dominiss czy Melrose Bridal.
Jeśli więc masz wśród nich swoją faworytkę, już teraz możesz kierować do salonu pytania, czy dany egzemplarz został już objęty wyprzedażą. Może mierzyłaś już u nas którąś z sukien i wziąć chodzi ci po głowie? Nie zwlekaj!

Co jeszcze powinnaś wiedzieć?

Ważna informacja jest taka, że wyprzedaż dotyczy sukien ekspozycyjnych, czyli modeli z wieszaka. Są to fabrycznie nowe suknie, które w trakcie trwającego sezonu służyły nam w salonie do przymiarek z klientkami.

W cenie zakupu sukni otrzymujecie pełen serwis czyli czyszczenie oraz dopasowanie sukni.

Modele salonowe*, które już teraz możecie kupić „od ręki” to suknie głównie w rozmiarze 38. Takie modele jesteśmy w stanie dopasować średnio o jeden rozmiar w górę lub w dół. Jeśli więc nosisz rozmiar S, M lub niewielkie L, jesteś idealną Panną Młodą na naszą wyprzedaż.

*W pierwszym etapie wyprzedaży Sample Sale ceny sukien oraz wysokość obniżki ustalane są z każdą klientką indywidualnie i są zależne od ilości pracy, którą trzeba wykonać przy dopasowaniu sukni ślubnej.

Reasumując, im lepiej będzie na tobie leżała suknia salonowa i im mniej poprawek będzie koniecznych do wykonania, tym lepszą i niższą cenę uzyskasz na swój wymarzony model sukni.

Czy suknie z wyprzedaży mogą być przechowywane w salonowym magazynie?

Oczywiście, do daty twojego ślubu suknia bezpiecznie poczeka na ciebie w naszym magazynie. Dopasowanie rozpoczynamy na około miesiąc przed ślubem, tak aby suknia przed ślubem leżała na Tobie idealnie. Zazwyczaj Panny Młode odbierają od nas swoje gotowe suknie na około tydzień przed
planowanym terminem ceremonii.

To co dziewczyny, jesteście gotowe na naszą wyprzedaż Sample Sale?
Nie ma na co czekać. Modele salonowe to pojedyncze egzemplarze więc kto pierwszy, ten lepszy!