SPĘDŹ NIEDZIELĘ RAZEM Z NAMI – SALON SUKIEN ŚLUBNYCH NA TVN STYLE 13:30

Tego nie spodziewał się nikt z ekipy Cloo. Kiedy wiosną zadzwonił telefon, każda z nas była przekonana, ze to kolejna z cudownych Panien Młodych chce odwiedzić nasz salon i wybrać wspólnie z nami suknię swoich marzeń.
Możecie więc sobie wyobrazić, jakie było nasze zdziwienie, kiedy po drugiej stronie usłyszałyśmy, że telefonuje do nas produkcja stacji TVN Style i zaprasza do wzięcia udziału w programie „Salon Sukien Ślubnych”.

Efekty tego niezwykłego przedsięwzięcia będziecie mogły oglądać w dwóch odcinkach, które emitowane będą w dwie następujące po sobie niedziele: 27 listopada oraz 4 grudnia, niezmiennie o godzinie 13:30 ma antenie TVN STYLE.

Branie udziału w takim programie wiązało się dla nas z ogromnymi emocjami. Żadna z nas nie miała dotychczas doświadczenia przed kamerą. Z dużą przyjemnością mogłyśmy także przyglądać się pracy całej, kilkunastoosobowej ekipy z produkcji. To waśnie dzięki nim atmosfera na planie była doskonała!

Prowadzący program – Piotr Sałata także bardzo nam pomógł przełamać początkowy strach. Sporo śmiechu, dobrych rad i wspólnie spędzony czas przyczyniły się do efektu finalnego.

W tym miejscu warto także wspomnieć o najważniejszych osobach w programie, czyli naszych bohaterkach! Panny Młode, które wzięły udział w nagraniach (obie o imieniu Karolina) to świetne dziewczyny, z którymi od razu poczułyśmy nić porozumienia. Dziewczyny były otwarte, szczere, a ich wspaniałe kipy towarzyszące to serdeczne i uśmiechnięte osoby. Dzięki temu, na długo wspominać będziemy czas spędzony podczas nagrań.

Jeśli jesteście ciekawe, jak wyglądały dni spędzone na planie, zapraszamy was do oglądnięcia wyróżnionej relacji na naszym Instagramie @cloo_suknie_slubne

W programie zobaczycie, jakie modele przymierzały nasze bohaterki oraz które suknie szczególnie przypadły im do gustu. Czy opinie „jury” były zgodne? O ty też przekonacie się w programie. Oglądajcie nas już w nadchodzącą niedzielę i oznaczajcie na swoich mediach społecznościowych. Takie wsparcie z pewnością nam się przyda ponieważ czujemy lekką tremę przed naszym telewizyjnym debiutem!

Po emisji w telewizji będziecie mogły zobaczyć odcinki również na PLAYER.PL

Będzie to także świetny powrót to czasu przymiarek naszych cudownych Panien Młodych Cloo. Więc jeśli kiedyś u nas gościłyście lub wybrałyście u nas suknię, przypomnicie sobie chwile spędzone u nas.

Zapraszamy do oglądania!

Niedziela 27 listopada godz. 13:30

TVN STYLE

Niedziela 4 grudnia godz. 13:30

TVN STYLE