TARGI MODY ŚLUBNEJ 2024 – ABC SALON MONACHIUM

Końcem lutego miałyśmy ogromną przyjemność uczestniczenia w targach ślubnych „ABS Salon” Monachium, gdzie producenci z całego świata prezentowali kolekcje sukien na rok 2024.
Musimy przyznać, że suknie zapierały dech w piersiach, a trendy na 2024 rok są tak różnorodne, że jesteśmy przekonane, że każda Panna Młoda zajdzie dla siebie idealną suknię.

Nie da się ukryć, że największego wyboru można dokonywać spośród gładkich sukien ślubnej. Jeśli jednak myślicie, że to dość nudne i stonowane kreacje – nic bardziej mylnego. Wachlarz możliwości w sezonie 2024 będzie naprawdę olbrzymi. W naszej salonowej kolekcji pojawią się gładkie, dopasowane suknie, kreacji z rozcięciami na nodze, sporo modeli asymetrycznych oraz pełnych, balowych księżniczek. To, co nie umknęło naszej uwadze i zwróci także wasz wzrok na suknie 2024 to tkaniny. Gładka suknia nie oznacza już tylko satyny. Do wyboru będą organzy, muśliny, cienkie satyny, szlachetne mikado i wiele, wiele więcej.

Obok gładkich sukien, naszą uwagę przyciągnęły także dopasowane wersje nowoczesnych rybek. Suknie ozdobione koralikami lub koronkami, często z wyciętymi plecami pojawią się w naszym salonie i z pewnością skradną serce niejednej z was.

W kolekcji 2024 nie zabraknie także lekkich, tiulowych propozycji. Będą to suknie w kolorach ivory oraz delikatnych pudrowych tonacjach. Cienkie ramiączka będą się płynnie przeplatały z gorsetowymi kreacjami, w których konstrukcja brafiterska będzie odgrywała kluczową rolę.
Marka Anna Sposa, z którą mamy przyjemność współpracować już od kilku lat, zachwyci nasze Panny Młode rozmaitymi kreacjami, w których detal odgrywa kluczową rolę: zjawiskowe treny, misterne draperie, kokardy czy perliste ozdobniki –zdecydowanie warto odwiedzić nasz salon!

Nowości 2024 z kolekcji Anna Sposa zaczną pojawiać się w salonie już latem. Śledź nas na instagramie aby być na bieżąco z nowościami.