TERMINY ZAMÓWIEŃ SUKIEN – AKTUALIZACJA MARZEC 2023

Drogie Panny Młode,
większość z was wie, ze najlepszym i optymalnym czasem na zamówienie sukni ślubnej jest przełom lata i jesieni roku poprzedzającego. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, ze z rożnych względów nie każdej z was się to udało.

Ile czasu trzeba czekać na suknię na tę chwilę?

Średni czas oczekiwania na suknie w naszym salonie wynosi około 6 miesięcy. Jest to czas potrzebny producentowi na uczycie waszej sukni marzeń, a następnie na dostarczenie jej do salonu. Musicie jednak jeszcze brać pod uwagę jeden bardzo ważny element – dopasowanie sukni. Na te usługę potrzebujemy w salonie zwykle od 1 do 1,5 miesiąca. W szczególnych przypadkach, o ile pozwala na to kalendarz naszych krawcowych, jesteśmy w stanie wykonać dla was dopasowanie przyspieszonym trybie.

Na jaki miesiąc mogę jeszcze u was zamówić nową suknię?

Biorąc pod uwagę czas oczekiwania na suknię jesteśmy jeszcze przyjąć Wasze zamówienia na nowe suknie na następujące miesiące:
sierpień
wrzesień
październik
listopad

Musicie jednak pamiętać, że marki z którymi współpracujemy to międzynarodowe domy mody ślubnej, z których zamawiane są suknie na całym świecie. Oznacza to, że suknia, która dostępna jest dziś, może być
już nieosiągalna kolejnego dnia, bo zwyczajnie ktoś na drugim końcu świata „sprzątnie” wam ją sprzed nosa. Jeśli więc myślisz o zakupie nowej sukni, podejmuj decyzję w zgodzie ze sobą, ale możliwie jak najszybciej.

Mam ślub wiosną lub latem 2023. Czy nie będzie dla nie sukni?

Jeśli ślubujesz prędzej niż n. sierpień (na który możesz jeszcze u nas zamówić nową sukienkę) z pomocą przychodzą nasze modele ekspozycyjne. Od stycznia pokazujemy wam w naszych mediach
społecznościowych, jakie modele objęte są wyprzedażą. Dotyczy ona znaczniej części naszego salonowego asortymentu więc wybór nadal jest bardzo duży. Możecie wybierać spośród kilkudziesięciu przecenionych sukien, których ceny rozpoczynają się od 1000zł.

Druga opcja to tzw. stan magazynowy producenta. Czasami zdarza się, że niektóre suknie są w nadprodukcji, dzięki czemu dostępne są od ręki. Zawsze kiedy jesteście zainteresowane nową suknią bo np. ekspozycyjna na was nie pasuje, sprawdzamy u producenta, czy nie ma w zapasie tego modelu, który właśnie was interesuje. Takie sytuacje nie zdarzają się jednak zbyt często i trzeba tu mówić o swego rodzaju szczęściu, jeśli dana suknia akurat na Was będzie czekała.

Dopasowanie sukni z wyprzedaży

Jeśli udało wam się wybrać u nas model wyprzedaży macie dwie opcje. Możecie zabrać suknię i dopasować ją u swojej zaprzyjaźnionej krawcowej lub w polecanym przez nas studiu krawieckim, znajdującym się nieopodal salonu.
Drugie rozwiązanie to dopasowanie sukni w naszym salonie, za dopłatą. Dopasowanie to może jednak odbyć się maksymalnie w marcu. Później natomiast, napięty kalendarz naszych krawcowych nie pozwoli już na przyjęcie dodatkowych przymiarek.