TRENDY ŚLUBNE 2024 PROSTO Z TARGÓW W MEDIOLANIE

Wiemy doskonale, że wśród naszych czytelniczek i obserwatorek jest już sporo Panien Młodych 2024. i mimo że na sam wybór sukni ślubnej jest jeszcze nieco za wcześnie, warto rozeznać się w temacie trendów w modzie ślubnej 2024, a te ą nam już dobrze znane.

Na zaproszenie marki Demetrios miałyśmy przyjemność zapoznać się z nową kolekcją tej włoskiej marki bezpośrednio w siedzibie firmy w Mediolanie. Zaprezentowane suknie prawdziwie nas zachwyciły! W
także możecie już zobaczyć je z bliska na naszym Instagramie. Relacja na żywo, którą transmitowałyśmy prosto z pokazu Demetrios, została zapisana na naszym profilu. Przyjrzyjcie się więc sukniom z bliska, a także zerknijcie okiem na ten artykuł. Poznacie w nim trendy, które będą wiodły prym w sezonie 2024.

Gładkie suknie ślubne

Nie sposób zacząć od czegoś innego, skoro to właśnie gładka suknia otworzyła pokaz marki Demetrios. Musimy przyznać, ze i nas ten model wprawił w osłupienie ponieważ prezentowana suknia byłą w kolorze… czarnym! Ale do tego wrócimy nieco później. Jeśli chodzi o gładkie suknie, królować będzie klasyka. Sporo satyn, mikado i połyskujących materiałów, które w zestawieniu z doskonałą konstrukcją gorsetową tworzą idealny duet, gwarantujący Pannie Młodej elegancki ślubny look.
W kolekcji 202 pojawi się sporo modeli w hiszpańskim stylu, z opuszczoną linią ramion, które ja żadne inne budują proporcje sylwetki. Będziecie mogły wybierać spośród sukien w różnych kształtach: od obszernych księżniczek, po minimalistyczne, dopasowane kreacje.
W gładkich sukniach ślubnych 2024 detal będzie miał kluczowe znaczenie. Znajdziemy bieliźniane akcenty w postaci widocznych, obszywanych tkaniną fiszbin, urocze detale w postaci kokard czy treny z guziczkami, jedno jest pewne, gładkie suknie ślubne 2024 nie będą nudne.

Dopinane elementy

To kolejny trend, którego nie sposób nie zauważyć. Niemalże każda z prezentowanych przez markę Demetrios sukien posiadała dopinane lub dodatkowe elementy, dzięki którym w łatwy sposób można odmienić ślubny look. Suknie posiadają więc dodatkowe rękawy, zarówno dopasowane, przypominające wyglądem długie rękawiczki, jak i te dobrze znane z sezonu 2023 – bufiaste. Te drugie nadal są ultramodne i będą silnym trendem 2024. Modele Demetrsios posiadają także topy w postaci body, które założyć można pod każdą gorsetową suknię. Dzięki nim pozotnie prosta, gorsetowa księżniczka stanie się na ceremonię okazałą, elegancką suknia z długim rękawem i imponującymi detalami w postaci koralików czy koronkowych kwiatuszków.
Modele z kolekcji premium – Demetrios Platinum zachwyciły nas także dopinanymi, okazałymi trenami.

Kwiatowe elementy

Kwiatowe detal w sukniach ślubnych ni dziwią chyba nikogo. Już w sezonie 2023 przeżywały one swój prawdziwy renesans. Sporo modeli posiadało elementy tego typu, głównie skupiające się wokół koronkowych kwiatów w typie 3D. Co zatem zmieni się w modzie ślubnej 2024? Kwiaty zaczną być nie tylko detalem sielskim i romantycznym, zaczną się one wpisywać w koncepcję stylizacji glamour. Sporo będzie kwiatów z wykorzystaniem koralików, brokatu czy cekinów. Dzięki nim suknie zyskują niepowtarzalnego charakteru.

Czarne detale

Kolor towarzyszy sukniom ślubnym już od kilku sezonów. Do tej pory jednak suknie były jedynie „muśnięte” delikatnymi warstwami w odcieniach beżu, brzoskwini czy różu. W tym roku, projektanci marki Demetrios poszli jednak na całość. Sporo prezentowanych modeli można zamówić bowiem w kolorze klasycznej czerni. Same jesteśmy ciekawe, czy na taką odważną suknię skusi się któraś z naszych Panien Młodych.

Wariacje na temat rękawów

Na zakończenie trend, który na tle innych zdaje się być jednym z wiodących. Niemalże każda suknia suknia, którą mogłyśmy podziwiać w showroomie marki Demetrios posiadała rękawy. Nie mówimy tu tylko o elementach dopinanych czy zakładanacyh oddzielnie. W sezonie 2024 nie zabraknie także klasycznych sukien z długimi rękawami. W kolekcji znajdą się zarówno dopasowane, klasyczne rękawy, jak i bufiaste, zakończone mankietem lub delikatną gumką. Cieszymy się, ze nasze Panny Młode także
kochają rękawy. Jesteśmy dzięki te,u pewne, ze znajdziecie u nas swoje idealne, wyśnione suknie.

Nowa kolekcja marki DEMETRIOS na sezon 2024 pojawi się w salonie już w sierpniu. Już teraz zapraszamy wszystkie Panny Młode 2024 na premierę tych sukien. Hucznie rozpoczniemy wtedy przymiarki!