U NAS KUPISZ SUKNIĘ JESZCZE NA WIOSNĘ I LATO TEGO ROKU

Ten wpis poświęcamy wszystkim Pannom Młodym, które nie mają jeszcze swoich sukien na nadchodzące śluby i są z tego względu lekko spanikowane. Kochane, nie bójcie się. Z naszą pomocą znajdziecie idealną suknię, zrobimy wszystko aby spełnić Wasze marzenia. Każda kobieta zasługuje na to, by w dniu ślubu czuć się i wyglądać bosko.

Mając niewiele czasu przed ślubem musisz jednak pamiętać o kilku istotnych elementach. Dzięki temu wybór sukni stanie się łatwiejszy i znacznie przyjemniejszy.

Czas odgrywa kluczową rolę

Bardzo często podczas wizyt w salonie sprawdzamy dla was tzw. stocki producentów. Jest to nic innego, jak międzynarodowe magazyny, na których producenci przechowują swoje suknie. Może się okazać, że poszukiwana przez ciebie suknia w odpowiednim kolorze i rozmiarze znajduje się właśnie na takim stocku. Nie musisz wtedy czekać na nią 6-8 miesięcy, możemy ją mieć dla ciebie szybciej. Jednak jak napisaliśmy na początku, stocki te są magazynami międzynarodowymi. Oznacza to, ze mogą z nich czerpać wszystkie salony na całym świecie współpracujące z daną marką. Krótko mówiąc: jeśli przymierzysz dziś suknię i realnie rozważasz jej zakup, nie odwlekaj swojej decyzji. Niejednokrotnie zdarza się, ze już po kilku godzinach suknia znika z magazynu bo zdecydowała się na nią inna Panna Młoda w innej części świata. Rozczarowanie murowane, a Twoja suknia zniknie ci sprzed nosa. Na szczęście wiesz już, jak tego uniknąć.

Ograniczone możliwości personalizacji

Jeśli do twojego ślubu pozostało 8-10 miesięcy możesz wybierać spośród wszystkich sukien dostępnych w salonie. Każdą z nich zdążymy da Ciebie zamówić, a w części modeli możesz nawet wprowadzić indywidualne zmiany, jeśli jednak poszukujesz sukni jeszcze a wiosnę lub lato musisz mieć świadomość, że twój wybór będzie bardziej ograniczony, interesująca Cię suknia może być na przykład dostępna tylko w jednym, posiadanym przez salon kolorze.
Ta sama kwestia dotyczy przymiarek krawieckich, chcemy pomóc wszystkim Pannom Młodym, ale nasze możliwości nie są nieskończone. Jeśli wykonujesz dopasowanie swojej sukni naszym salonie, a na zakup
swojego modelu zdecydowałaś się w zasadzie „last minute” musisz brać pod wagę, że kalendarz krawcowych nie jest z gumy i Twoja elastyczność co do terminów spotkań postawnością będzie potrzebna.

Suknie salonowe

To najlepszy sposób, aby mieć suknię na „tu i teraz. Modele salonowe dostępne są od ręki i zawsze chętnie nimi służymy. Takie suknie są u nas głównie w rozmiarze 38, ale możemy je śmiało dopasować o jeden rozmiar w górę lub w dół. Część modli daje także większe możliwości więc warto próbować i sprawdzać dostępne opcje. Jeśli do twojego ślubu zostało miej niż 4-5 miesięcy, jedyna dla ciebie opcja to wybór właśnie sukni ekspozycyjnej. W zależności od wybranej przez ciebie opcji możemy ją dla Ciebie również wyczyścić i dopasować. Dajemy także możliwość wykonania serwisu poza salonem, dzięki czemu cena sukni spada jeszcze bardziej.