ZAPRASZAMY NA ODCINEK SALONU SUKIEN ŚLUBNYCH W TVN STYLE 10 MAJA O 22:25

Jeśli poprzedni odcinek „Salonu Sukien Ślubnych” w TVN Style rozbudził waszą ciekawość, spieszymy z informacją, ze spotykamy się ponownie przed telewizorami już w najbliższa środę 10 maja o godzinie 22:25.

W tym odcinku będziecie miały okazję poznać kolejną, uroczą bohaterkę Izę, jej bliskie przyjaciółki oraz mamę Halinę, która jak to często podczas spotkań w salonie bywa – ma swoją wizję i swoje zdanie dotyczące idealnej sukni dla córki.
Jak będzie tym razem? Czy Panna Młoda ulegnie sugestiom mamy, czy postawi na to, w czy sama czuje się świetnie? Przekonacie się już w najbliższą środę.

Nie zdradzimy Wam niczego więcej, aby nie zabrakło wam emocji podczas oglądania odcinka, ale możemy opisać naszą przygodę z bohaterką Izą, która pokazuje, ze w salonie dzieje się prawdziwa magia, a wybór sukni ślubnej to coś więcej nie tylko zakup kolejnej sukienki, ale magiczna chwila, podczas której mogą się nawet zrodzić wyjątkowe znajomości.

Kiedy tyko poznałyśmy Izę od razu wiedziałyśmy, ze to dziewczyna, która nadaje na tych samych falach co cały team Cloo. Rozmowy nie miały końca, a my miałyśmy wrażenie, że znamy się już naprawdę długo. Iza opowiedziała nam o swoim narzeczonym, o planach na wesele oraz tych na przyszłość. Same nagrania programu tylko nas do siebie zbliżyły. Niezmiernie polubiłyśmy także mamę naszej bohaterki – Halinę.

Znajomość z programu zaowocowała. Iza razem ze swoim narzeczonym Mateuszem zaprosili nas na swój ślub oraz wesele, które odbędzie się już w czerwcu.

Czujemy się zaszczycone i naprawdę wyróżnione. Nasze krawcowe już sprawiły, ze wybrana przez Izę suknia prezentuje się na niej wprost oszałamiająco. Jesteśmy więc przekonane, ze olśni wszystkich gości i wprawi w osłupienie Pana Młodego.

Czekamy więc w napięciu na środowy odciek i wspólnie ze wszystkimi widzami bardzo chętnie wrócimy pamięcią do tych niesamowitych chwil spędzonych razem w salonie oraz odtworzymy sobie emocje, jakie tego dnia panowały na planie.

A już wkrótce świętować będziemy wybór Izy wiwatując na cześć Panny Młodej.

Widzimy się przed telewizorami już w środę o 22:25! Bądźcie z nami, a po wszystkim podzielcie się opinią, jak podobał wam się kolejny odcinek z naszym udziałem.