TARGI ŚLUBNE MEDIOLAN 2023

W samym centrum Włoch – przepięknym Mediolanie, miałyśmy dla was przyjemność wybierać kolekcję sukien ślubnych Demetrios 2024. Dzięki uprzejmości marki mogłyśmy gościć bezpośrednio w ich imponującym showroomie.

Na początku podzielimy się z wami refleksją, że coroczne targi to dla nas wielkie emocje. Zawsze zastanawiamy się, jakie modele zostaną zaprezentowane, na ile zmienią się trendy znane nam już z
poprzednich sezonów oraz czy nasze wybory przypadną do gustu Pannom Młodym, które zdecydują się odwiedzić nasz salon.
Podjęcie decyzji, co do wyboru konkretnych modeli na salon zawsze jest niesamowicie trudne. Przychodzi nam wybierać często spośród kilkuset naprawdę imponujących sukien, kupujmy jednak to, co uważamy, że najbardziej spodoba się naszym Pannom Młodym. Staramy się podążać za trendami, nie boimy się nowoczesnych rozwiązań i często decydujemy się na nieoczywiste suknie. Tak również było w tym roku. Mnogość spektakularnych sukien, które pokochałyśmy od pierwszego wejrzenia wcale jednak nie ułatwiała wyboru.

Dziękujemy Wam bardzo, ze tak licznie i chętnie brałyście udział w naszych ankietach na instagramie, gdzie pomagałyście nam podjąć decyzję i wybrać suknie, które już od sierpnia zagoszczą w naszym salonie. Targi w Mediolanie i wasze reakcje na publikowane przez nas treści pokazały nam, ze Cloo to nie tylko salon sukien ślubnych ale przede wszystkim wspaniała społeczność zaangażowanych kobiet, za co serdecznie wam dziękujemy.

Wracając do samych sukien i naszego pierwszego wrażenia po przekroczeni progów Demetriosa – cztery piętra pełne sukien ślubnych z nowej kolekcji robiło ogromne wrażenie!
Podczas targów zaprezentowano kolekcje Demetrios, Platium, Orea Sposa, Destination Romance oraz Cosmobella.
W salonie pojawią się modele niemalże z każdej z tych kolekcji ponieważ wyróżniały się one nieprzeciętnym stylem. Starałyśmy się wybrać dla Panien Młodych 2024 różnorodne suknie: od klasycznych księżniczek, czy
gładkich, ponadczasowych modeli po koronkowe rybki praz suknie z nuta boho. Wszystko jednak utrzymane będzie w klimacie elegancji, a każda z sukien wyróżniać się będzie ponadprzeciętnymi i nieoczywistymi detalami.

Właśnie za to zarówno my, jak i wy kochacie markę Demeterios. Połączenie doskonałego krawiectwa spotyka się w tych włoskich sukniach z najnowszymi trendami. Jeśli jesteście ciekawe trendów oraz tego, jak konkretnie będą wyglądały suknie, zapraszamy was do naszej zakładki BLOG, w której pojawił się właśnie wpis dotyczący trendów ślubnych 2024 na podstawie włoskich sukien Demetrios.